Aktyvios pramogos

Organizuojate šeimos šventę ar įmonės vakarėlį laive, tačiau nežinote kaip visą dieną suplanuoti aktyviai, tačiau kartu skiriant laiko ir poilsiui bei pietums? Leiskite Jums padėti sukurti savo šventę harmomingai ir smagiai, neskiriant tam viso savo laiko ir pastangų.

Plaukimo kryptis

Siekiant susikurti sau malonią šventę, pirmiausiai Jums reikėtų atkreipti dėmesį į išplaukimo vietą. Nuo jos priklauso tolimesni plaukimo maršrutai bei galimos pramogos kituose uostuose.

Mūsų laivai stovi:

  • * Klaipėdoje (plaukiama į Juodkrantę, Nidą, Mingę, arba po uosto akvatoriją ir marias). Laivai plukdo nuo 5 iki 200 asm.
  • * Nidoje ( plaukiama į Klaipėdą, Mingę, palei Nidos kopas ir pakrantę, Mirusių kopų link arba Juodkrantę). Laivai plukdo nuo 2 iki 50 asm.
  • * Drevernoje (plaukiama į Juodkrantę, Mirusias kopas, Žirgų švyturį, Mingės kaimą, Uostadvarį, Ventės rago link.) Laivai plukdo nuo 5 iki 50 asm.
  • * Mingėje/ Uostadvaryje/ Rusnėje (plaukiama Nemuno delta, į Rusnę/Mingę, Nidą, Juodkrantę ir Klaipėdą). Laivai plukdo nuo 4 iki 80 asm.

Pramogos laive:

  • * Gidų paslaugos laive;
  • * Maitinimas/ degustacija laive;
  • * Dj, renginių vedėjų, apšvietimo, fotografų paslaugos laive;

Pramogos krante:

Jūsų patogumui – aktyvias pramogas galime organizuoti bet kurioje Jums patogioje vietoje! Įkainiai skaičiuojami individualiems užsakymams.

Kviečiame susipažinti su populiariausiomis mūsų pramogomis:

Galime Jums pasiūlyti užsiimti komandinėmis (team-building), estafetinio pobūdžio, ekstremaliomis, pažintinėmis ar ramesnėmis pramogomis krante. Kviečiame susipažinti su praėjusių metų sezono populiariausiomis pramogomis.

Orientacinis lobio ieškojimas Raganų kalne Juodkrantėje

Nuostabus Kuršių Nerijoje esantis miestelis - Juodkrantė dar šiandien mena žvejų istoriją ir kvėpuoja nuostabiais ir kaskart pasikartojančiais vasaros, saulės, smėlio ir sūraus vandens prisiminimais. Čia atvykęs kiekvienas atras dalelę savęs. 

Pažinti Juodkrantę - tai didžiulis atradimas. Aktyvų laisvalaikį mėgstantiems keliautojams siūlome unikalią pramogą - lobių ieškojimo Raganų kalne žaidimą. Jo metu ne tik susipažinsite su Raganų kalno istorija, bet ir sustiprinsite įmonės kolektyvo ryšius, o atvykę pramogauti su šeima ar draugais pasisemsite naujų žinių bei malonių emocijų. 

Šio žaidimo metu kolektyvas suskirstomas į grupes ir pagal specialias nuorodas per tam tikrą laiką ieško Raganų kalne paslėpto paslaptingo lobio. Žaidimo vadovai nepaliks Jūsų vienų ir pasistengs, kad lobio ieškojimas taptų tikru nuotykiu!