Naujas atsiliepimas

Jūsų atsiliepimas

Roma

UAB Buhalterijos centras

parašė 2018-06-18, 12:21

Norėjome padėkoti už šauniai suorganizuotą mūsų išvyką. Sodyba ir jos šeimininkai tikrai puikūs ir rūpestingi. Laivo kapitonas irgi stengėsi kuo daugiau pasidalinti su mumis savo žiniomis už ką jam esame dėkingi. Tikrai buvo įdomu sužinoti ir šiek tiek istorijos ne tik pasigrožėti nuostabiais vaizdais.

Mantas

AB Klaipėdos nafta

parašė 2018-06-13, 12:23

Kelionė buvo smagi, visi likome patenkinti , rekomendavom ir kitam skyriui AČIŪ nuo kolektyvo už gerai suplanuotą laisvalaikį

Eugenija

LGPSS

parašė 2018-05-29, 12:25

Viskas labai gerai. Labai maloni laivo įgula. Reiškiame padėka laivo įgulai. Tik truputį Dievulis pagailėjo gero oro, nes Nidoje lijo lietus, o taip norėjosi pasivaikščioti. Tai dar kartą Ačiū!!!!!!!!!!!!!!!!

Jonas

Sidabravo žemės ūkio bendrovė

parašė 2018-05-28, 12:27

Sidabravo žemės ūkio bendrovės darbuotojų vardu sakau ačiū už gerą šventę

Odeta

Privatus asmuo

parašė 2018-05-07, 12:29

Dėkojame už maloniai praleistą laiką. Visas aptarnavimas pateisino lūkesčius "su kaupu".

Ričardas Nekrošius

UAB Bonitana

parašė 2018-03-15, 13:02

Visas renginys praėjo nuostabiai gerai,oras buvo puikus,plaukiojimas visai neprailgo,kapitonas malonus ir paslaugus. Sodyboje Monika mus priėmė šiltai.Maistas buvo įdealus,tikras naminis ir labai skanus. Kambariai neblogi,tik keturių vietų galėtu būti su san.mazgu.Visi išsimiegojo gerai,niekas pretenzijų nereiškė. Pirtis irgi buvo gera,tik besimaudančių buvo mažoka. Viskas buvo nuostabu.Daugelis buvo pirmą kartą Mingės kaime,tai išsivežė neišdildomus įspudžius. Gero vėjo Jūsų versle,lai lietuviai ir nelietuviai dažniau Jus lanko.

Mindaugas Srėbalius

Dauparų bendruomenė

parašė 2018-03-15, 12:58

Plaukimo oras buvo labai nepalankus, bet žmonės patenkinti. Labai ačiū už nuostabią įgulą !

Alfredas Bardauskas

parašė 2018-03-15, 12:57

Noriu padėkoti Jums už malonų ir šiltą pasiplaukiojimą, profesionalią gidę, skanią žuvienę. Jūs tikrai mano šventėje padovanojote daug malonių ir šiltų akimirkų… Ačiū Jums…

Martynas Girdvainis

HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS

parašė 2018-03-15, 12:56

Tiesą sakant atrakcija smagi, suorganizuota viskas puikiai

Vestina

UAB "NRD"

Administratorė

parašė 2017-05-10, 10:24

Buriavimas labai smagiai praėjo ir tiek dėl oro, ir dėl vėjo, nors ir realiai jis buvo mažokas, bet užteko. Pats plaukimas tikrai neprailgo, o ir pagal valandas visur spėjom idealiai. Pietūs kavinėje be galo skanūs: tiek sriuba, tiek karštas ir desertas. Visiems labai patiko ir džiaugėsi, kad paragavo tikrai skanios žuvies. Aptarnavimas kavinėje tobulas ir kolektyvas su šypsenomis pasitiko. Į uostą spėjom įplaukti laiku. Tik gaila, kad mes kolektyviškai nesusitarėme visi vienoje vietoje susitikti, nes manėme, kad visi kartu kaip išplaukėme, taip ir įplauksim. Bet diplomus išsidalinome vakarienės metu. Viešbutis ir administratorė labai maloni, kambariai tvarkingi ir tikrai dideli. Viskas taip pat labai sklandžiai ėjosi. Nuoširdus ačiū už puikų organizavimą!

Puslapis: