Naujas atsiliepimas

Jūsų atsiliepimas

Ričardas Nekrošius

UAB Bonitana

parašė 2018-03-15, 13:02

Visas renginys praėjo nuostabiai gerai,oras buvo puikus,plaukiojimas visai neprailgo,kapitonas malonus ir paslaugus. Sodyboje Monika mus priėmė šiltai.Maistas buvo įdealus,tikras naminis ir labai skanus. Kambariai neblogi,tik keturių vietų galėtu būti su san.mazgu.Visi išsimiegojo gerai,niekas pretenzijų nereiškė. Pirtis irgi buvo gera,tik besimaudančių buvo mažoka. Viskas buvo nuostabu.Daugelis buvo pirmą kartą Mingės kaime,tai išsivežė neišdildomus įspudžius. Gero vėjo Jūsų versle,lai lietuviai ir nelietuviai dažniau Jus lanko.

Mindaugas Srėbalius

Dauparų bendruomenė

parašė 2018-03-15, 12:58

Plaukimo oras buvo labai nepalankus, bet žmonės patenkinti. Labai ačiū už nuostabią įgulą !

Alfredas Bardauskas

parašė 2018-03-15, 12:57

Noriu padėkoti Jums už malonų ir šiltą pasiplaukiojimą, profesionalią gidę, skanią žuvienę. Jūs tikrai mano šventėje padovanojote daug malonių ir šiltų akimirkų… Ačiū Jums…

Martynas Girdvainis

HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS

parašė 2018-03-15, 12:56

Tiesą sakant atrakcija smagi, suorganizuota viskas puikiai

Vestina

UAB "NRD"

Administratorė

parašė 2017-05-10, 10:24

Buriavimas labai smagiai praėjo ir tiek dėl oro, ir dėl vėjo, nors ir realiai jis buvo mažokas, bet užteko. Pats plaukimas tikrai neprailgo, o ir pagal valandas visur spėjom idealiai. Pietūs kavinėje be galo skanūs: tiek sriuba, tiek karštas ir desertas. Visiems labai patiko ir džiaugėsi, kad paragavo tikrai skanios žuvies. Aptarnavimas kavinėje tobulas ir kolektyvas su šypsenomis pasitiko. Į uostą spėjom įplaukti laiku. Tik gaila, kad mes kolektyviškai nesusitarėme visi vienoje vietoje susitikti, nes manėme, kad visi kartu kaip išplaukėme, taip ir įplauksim. Bet diplomus išsidalinome vakarienės metu. Viešbutis ir administratorė labai maloni, kambariai tvarkingi ir tikrai dideli. Viskas taip pat labai sklandžiai ėjosi. Nuoširdus ačiū už puikų organizavimą!

Saulius Varkalys

UAB Circle K Lietuva

Degalinės vadovas

parašė 2017-04-21, 11:46

Įspūdžiai labai geri! Visi esame labai patenkinti praleistu laiku. Maistas skanus buvo, net oras labai geras pasitaikė Ačiū jums labai!

Mantas

parašė 2016-11-28, 17:43

Žvejyba sekėsi gerai, geri įspūdžiai likome patenkinti.

Linas

Motiventti, UAB

parašė 2016-09-12, 21:30

Viskas puikiai. Nuostabus laivas. Dar nuostabesnis kapitonas Romas.

Gytis

UAB Kauno Piligrimas

parašė 2016-08-22, 11:50

Viskas buvo labai gerai. Klientai patenkinti, galime sakyti kelionės Vinis buvo. Norėjo dar paplaukioti, netgi vyno degustaciją galėjo paaukoti. Pasitaikė tikrai geras oras. Labai noriu Jums padėkoti už puikų bendradarbiavimą ir nuo šiol kreipsiuosi į Jus. Šį sezoną turėjome 4 plaukimus, tik gaila, kad prieš patį paskutinį, gidė rekomendavo Jus. Kitą sezoną manau turėsime daugiau darbo kartu. Ačiū dar kartą!

Kęstutis

--

parašė 2016-08-09, 10:02

Noriu padėkoti už gerai organizuotą žvejybą 08.06 d. Nors starkių nepagavome, pagavome didelių ešerių ir gerai praleidome laiką. Kapitonas stengėsi, buvo dėmesingas, rūpestingas ir mandagus. Vienu metu ir šalia, ir diskretiškas. Laivas ir įrankiai tvarkingi. Matosi, kad kapitonas žino, ką daro. Žvejyba patiko ir suaugusiems ir vaikams. Dar kartą ačiū Jums ir kapitonui Rimvydui (jam linkėjimai), mielai rekomenduosime paslaugas kitiems

Puslapis: