Žvejybos sezonas – ką reikėtų žinoti?

Pramoginė žvejyba – puikus pramoginis sprendimas bet kuriuo sezono metu, tačiau užkietėję žūklės mėgėjai pagaudyti žuvies renkasi rudenį ir žiemą, kol marios neužšąla.

Šaltuoju sezono metu Baltijos jūroje sutiksite menkių – kuo vanduo vėsesnis,  tuo menkė didesnė ir aktyvesnė, taigi ilgąjai vasarai praėjus – pats laikas išplaukti į jūrą menkių pagaudyti.

Klaipėdoje turime itin platų žvejybinių laivų pasirinkimą (apačioje nurodyti laivai maksimaliai gali išplukdyti iki 12 asmenų vienu laivu):

Sea Horse , XDAYSinatra, DelfinasNz-55Brizo, Juodkrantė, BentisGundinga, Kamita, LagūnaOrka, Nadija

Mažieji kateriai (galintys išplukdyti iki 4-5 žvejų):

Rasytė Barracuda, EigaFaetonSeileris

Jūsų žvejyba vyks navigacine įranga ir echolotais aprūpintais laivais, valdomais patyrusių kapitonų. Masalo ir meškeirų nuoma kainuoja papildomai - kainos svyruoja tarp 6-10 eurų asmeniui, priklausomai nuo pasirinkto laivo. Esant puikiam orui, galime pasirūpinti Jūsų sugauto laimikio kepimu krante! Jeigu pageidaujate – galime pasirūpinti užkandžiais Jūsų žvejybos metu. Mažieji kateriai suteikia galimybę išplaukti velkauti lašišų

Žvejyba Nemuno deltoje

O gal pagaudyti ešerių? Pramoginė žvejyba Nemuno deltoje – taip pat labai smagus laisvalaikio praleidimo būdas. Išplaukiant į žvejybą iš Mingės arba Uostadvario, mes pasirūpinsime ne tik Jūsų laivo su reikiama įranga užsakymu, bet ir:

Laivų pasirinkimas žvejybai Nemuno deltoje:

AisytėUpaitisAdmirolasDainaMinija

Kuo turiu pasirūpinti plaukiant į žvejybą?

  • Viskas, kuo Jums reikia pasirūpinti – tėra Jūsų žvejybą įrodantys žvejo bilietai. Juos patogiausia įsigyti bet kokiame PERLAS terminale. Svarbu žinoti savo asmens kodą. Jeigu plaukiate žvejoti į marias – yra reikalinga žvejo kortelė. Plačiau apie žvejo bilietus skaitykite ČIA
  • Plaukiant į jūrą visada būtina su savimi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą ( asmens tapatybės kortelė arba pasas) – vairuotojo pažymėjimą įrodantis dokumentas netinka.
  • Patogūs ir neperšlampami drabužiai – visada rinkitės patogius, šiltus, neperšlampamus rūbus
  • Šaltkrepšiai laimikiui susidėti

SVARBU! Žvejyba jūroje yra labai priklausoma nuo oro sąlygų – esant vėjuotai dienai išplaukti į jūrą gali ir nepavykti. Tokiu atveju galime pasirūpinti Jūsų žvejybą perkelti kitai palankiai datai arba išplukdyti Jus žvejybai į marias. Tam bus reikalingi kitokie žvejo bilietai, todėl rekomenduojame jais pasirūpinti tada, kai jau žinosime tikslią orų prognozę – aiškus oras pasirodo likus 2-3 dienom iki Jūsų planuojamo išplaukimo

DOVANŲ KUPONAI ŽVEJYBAI

Žvejyba – tai tokia pramoga, kuri yra įdomi ir smagi nepriklausomai nuo to, ar esate užkietėję žvejai, ar mėgėjai, ar tiesiog domitės netradaciniais laisvalaikio praleidimo būdais su šeima ar darbo koletyvu. Dovanų kuponas žvejybai – tai puiki dovana nuo darbų ir rutinos pavargusiam tėčiui/ broliui/ mylimąjam ar vertinamam darbuotojų kolektyvui. Norite praleisti bernvakarį pramoginėje žvejyboje – pirmyn!

Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių ir jį galima išnaudoti bet kurio sezono metu. Jūsų patogumui, kuponas galioja tokiam žmonių skaičiui, kokiam pageidausite.

Artėjančių švenčių proga nustebinkite savo darbuotojus, šeimos narius ar draugus tokia šaunia dovana! Kuponą užsakyti galite ČIA!

Ar jau išsirinkote datą ir patikusį laivai kolektyvo žvejybai? Jeigu ne – kviečiame paskubėti užsakyti, šis gražus ruduo užrezervavo beveik visas datas!

Registracijos nuoroda: ČIA!

Lauksime Jūsų!