Sodyba Mingėje

Pavargus nuo miesto šurmulio ar darbų gausos - kviečiame Jus rinktis kokybišką ir autentišką poilsį. Mūsų teikiamos nakvynės ir apgyvendinimo vietos puikiai tinka tiek mažoms, tiek itin didelėms grupėms. 

Mūsų sodybose galėsite ne tik pailsėti, bet ir švęsti savo didžiąsias šeimos šventes ar įmonių vakarėlius. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kolektyvas jaustųsi patogiai ir galėtų išnaudoti visas Pamario krašto pramogas. 

Papildomos paslaugos: maitinimas sodyboje (pusryčiai, pietūs ir vakarienė), laivų nuoma į Nidą ar Rusnę, pirties ir kubilo nuoma, transporto paslaugos, aktyvios pramogos krante, ekskursijos gidais.

Nakvynės paslaugos teikiamos ir Klaipėdoje, Nidoje, Juodkrantėje. Kviečiame susipažinti su mūsų sodybomis!

Moderni VILA Jūsų ištaigingai šventei

 Naujiena! Ištaiginga Vila ant Minijos upės kranto - puikus sprendimas didžiulėms šeimos šventėms arba įmonių renginiams.

Viloje gali ilsėtis bei pramogauti dvylika žmonių. Pirmame aukšte yra pokylių salė su židiniu, virtuve ir WC. Antrame aukšte yra 4 jaukūs erdvūs miegamieji kambariai, dušas ir WC. Kambarių jaukumą sukuria gražūs nauji baldai, nepriekaištinga patalynė.

Viloje yra lietuviška pirtis. Pirtyje yra poilsio patalpa, dušas, WC. Pasikaitinus pirtyje atsipūsti galima terasoje, nuo kurios atsiveria gražus vaizdas į Minijos upę, arba atsigaivinti Minijos upėje.

Čia taip pat rasite ir japonišką pirtį be kubilą, kuriame vienu metu telpa 8 asmenys. Šalia kubilo yra erdvi pavėsinė ir mūrinė krosnis, kurioje galite išsikepti šašlyką. Sodyboje taip pat yra stacionari mūryta krosnis kepsnių kepimui, lauko židinys su pavėsine, plaukiojimas valtimis, galima užsakyti laivą žvejybai ir pramogoms Kuršių mariose ir Nemuno deltoje.

Pasirūpinsime ir Jūsų maitinimu bei aktyviomis pramogomis krante!

Sodyba Jūsų šventei ir poilsiui Mingės kaime

Mingės sodyba įsikūrusi Nemuno deltos regioniniame parke - Mingės kaime. Šioje sodyboje kviečiame švęsti įvairias šventes: gimtadienius, jubiliejus, krikštynas bei įmonių vakarėlius. Sodyba yra 3-jų namų kompleksas: Banketinės salės namas, svečių namas bei pirties namas.

Banketinės salės name yra 23 miegamos vietos (kambariai po 2 – 5 miegamas vietas, WC ir dušas bendro naudojimo), banketinė salė – 60 vietų, profesionali virtuvė, baras su alaus pilstymo įranga, šašlykinė. 

Svečių name yra 28 miegamos vietos (kambariai po 2 – 5 miegamas vietas, WC ir dušas bendro naudojimo), bendra erdvė pasisedėjimui, kurioje telpa apie 16 žmonių, virtuvė (yra šaldytuvas, kaitlentė, virdulys, indai ir įrankiai), šašlykinė. 

Pirties name yra 12 vietų pirtis, vieta pasisedėjimui, balkonas.

Ši sodyba - itin populiari. Ji žavi savo kokybės ir kainos santykiu, todėl užsakymus priimame nuo ankstaus pavasario iki vėlyvo rudens.

Kviečiame savo šventes pasitikti čia - mes pasirūpinsime ir Jūsų vaišėmis, gėrimais bei papildomomis pramogomis!


Sodyba ant Minijos upės kranto

Sodyboje galite rengtis įvairius pasisėdėjimus – gimtadienius,mergvakarius, giminės susitikimus ir įprastus savaitgalius su draugais.

Ši sodyba įsikūrusi ant Minijos kranto, Nemuno deltos regioniniame parke. Joje galima apsistoti dviejuose pastatuose, kuriuose iš viso telpa iki 30 asmenų:10 asmenų pirties pastate ir 20 asmenų svečių namuose.

Kambariai su patogumais (dušas ir WC), galimybė naudotis rusiška pirtimi, atsivėsinti Minijos upėje. Viešnagės metu sodyboje galėsite naudotis grilio patiekalų kepsnine, automobilio stovėjimo aikštele ir visomis iškylai gamtoje reikalingomis priemonėmis.

Mes pasirūpinsime, jog išnaudotumėte visus Mingės kaimo teikiamus privalumus - pasirūpinsime Jūsų pasiplaukiojimais laivais, ekskursijomis, pusryčiais/ pietumis ir vakariene bei kitomis maloniomis pramogomis krante!

Etnografinė sodyba ramiam poilsiui