Sodyba Mingėje

Sodyba Jūsų šventei ir poilsiui Mingės kaime

 Mingės sodyba įsikūrusi Nemuno deltos regioniniame parke - Mingės kaime. Šioje sodyboje kviečiame švęsti įvairias šventes: gimtadienius, jubiliejus, krikštynas, įmonės šventes ir pan. Sodyba yra 3-jų namų kompleksas: Banketinės salės namas, svečių namas, pirties namas.

Banketinės salės name yra 23 miegamos vietos (kambariai po 2 – 5 miegamas vietas, WC ir dušas bendro naudojimo), banketinė salė – 60 vietų, profesionali virtuvė, baras su alaus pilstymo įranga, šašlykinė. 

Svečių name yra 28 miegamos vietos (kambariai po 2 – 5 miegamas vietas, WC ir dušas bendro naudojimo), bendra erdvė pasisedėjimui, kurioje telpa apie 16 žmonių, virtuvė (yra šaldytuvas, kaitlentė, virdulys, indai ir įrankiai), šašlykinė. 

Pirties name yra 12 vietų pirtis, vieta pasisedėjimui, balkonas.


Sodyba ant Minijos upės kranto

 Ši sodyba įsikūrusi ant Minijos kranto, Nemuno deltos regioniniame parke. Šioje sodyboje galima apsistoti dviejuose pastatuose, kuriuose iš viso telpa iki 30 asmenų: 10 asmenų pirties pastate ir 20 asmenų svečių namuose. Kambariai su patogumais (dušas ir WC), galimybė naudotis rusiška pirtimi, atsivėsinti Minijos upėje. Viešnagės metu sodyboje galėsite naudotis grilio patiekalų kepsnine, automobilio stovėjimo aikštele ir visomis iškylai gamtoje reikalingomis priemonėmis.

Sodyboje galite rengtis įvairius pasisėdėjimus – gimtadienius,mergvakarius, giminės susitikimus ir įprastus savaitgalius su draugais.

Etnografinė sodyba ramiam poilsiui