Vaikų gimtadieniai laive

Vaikų gimtadieniai - malonus tėvų rūpesnis. Siekiant išlaikyti originalumą ir šią dieną paversti nepamirštama, siūlome vaikų gimtadienio šventę rengti laive.

Kelionė piratų laivu ieškoti lobio, jūreivių išplaukimas į jūrą, įšventinimas į kapitono įgulos narius, undinių šokis ant vandens, ar buriavimas jachta gali būti įdomi tematika vyresnių vaikų gimtadieniui laive.

Šventines akimirkas galite įprasminti senoviniame burlaivyje, kurėne, jachtoje ar pramoginiame laive, plaukiančiame palei Kuršmarių kopas į Baltijos Jūrą ir Nemuno deltą. Plaukiančios šventės metu regimais vaizdais žavėsitės ne tik Jūs ir Jūsų svečiai, tačiau ir fotografas, galėsiantis Jūsų žavesį užfiksuoti stebėtinai gražiose erdvėse.

Padėsime Jums suplanuoti šventės programą pagal Jūsų pasirinkimą, įkvėpimo ieškant tiek senovinėse kuršiškose apeigose bei autentiškuose papročiuose, tiek šiuolaikinėse švenčių tendencijose.

Laivuose įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, barai, garso ir vaizdo aparatūra. Priklausomai nuo pasirinktos programos, renginiui gali būti pritaikytas specialus maisto meniu ir suteikiamos aptarnavimo paslaugos. Galime pasiūlyti nuo paprasto žuvies patiekalų pikniko krante iki restorano lygmens vaišių pačiame laive.

Ilgainiui sukaupėme gausią gyvos muzikos atlikėjų, diskžokėjų, renginių vedėjų bazę, tad kelionės laivu programa gali būti apipinta įvairiausiomis pramogomis ir atrakcijomis.

Kaina nuo 90 eur (be PVM), priklausomai nuo žmonių skaičiaus, pasirinkto laivo ir programos.

Mūsų laivais kviečiame plaukti iš Klaipėdos, Nidos, Mingės, Uostadvario, Rusnės, Drevernos, Šilutės ir Kintų uostų.

Susisiekime!

Galimi laivai

VIP-prabangaus-greitaeigio-katerio-nuoma-is-klaipedos
Grandezza
iki 10 keleivių
Kaina nuo: 280 €
Laivas Xday
Xday
iki 20 keleivių
Kaina nuo: 140 €
Laivas MATAS
Matas
iki 15 keleivių
Kaina nuo: 170 €
Baracuda-katerio-nuoma
Barracuda
iki 8 keleivių
Kaina nuo: 80 €
Kaina nuo
70
* kaina nurodyta be PVM