Kelionė, kiek supratau iš kalbų autobuse, ir pabendravus su keliais žmogeliukais susitikus kitą dieną, patiko. Šiek tiek pakankino saulė ir kaitra, bet tai buvo neišvengiama tokią gražią dieną :) Sutikti paslaugų verslo žmonės neatrodė pasipūtę, matosi, kad daug visko matę, gali nuspėti kokie bus poreikiai klientų. Šauniai papasakojo Uostadvaryje jauna mergaitė. Savarankiškai susipažinome su Kintų tuja.
Kažkas spėjo daugiau Nidoje pasižvalgyti, kažkas mažiau. Asmeniškai man, tai mažiau pavyko pamatyti ir rodėsi, kad kainos kavinėse ar restoranuose šiek tiek didokos. su vaiku nespėjome daug apeiti, pietūs daug laiko suvalgė :) Suvenyrų nusipirkom… aišku, originalumas nėra išskirtinė savybė, bet paieškojus galima rasti įdomesnį daiktelį, ypač kai per daug nekeliauji po pasaulį. Įstrigo kažkoks logotipas, matytas turizmo centre, bet pasigedau dirbinių su Neringos herbu.
Sudėjau dalį nuotraukų iš kelionės į mūsų bendruomenės interneto svetainę. Jei kada sugalvosit užvykti, maloniai kviečiam pasižvalgyti mūsų krašte. Palikau kapitonui keletą smulkmenėlių nuo mūsų bendruomenės, gaila neturėjau lankstinukų pasiėmęs…
Apibendrinant – rekomenduoti tokią kelionę, kai tik kalba apie poilsį išsirutulioja, galima visiems.