Siūlome keletą laivų Drevernoje, meldų apsuptoje pamario gyvenvietėje, nuo Klaipėdos nutolusioje 30 km. Drevernos uostelis kasmet gražėja, o turizmo infrastruktūra plečiasi. Drevernos uostelis kasmet gražėja, o turizmo infrastruktūra kasmet plečiasi. Šiandien Drevernos uostas yra atsinaujinęs ir susitvarkęs, todėl yra dar patogesnis.

Dreverna – Mažosios Lietuvos žvejų gyvenvietė pasiūlysianti aplankyti apžvalgos bokštą, pasimėgauti ramybe ir pasigrožėti vandeningais vaizdais. Kelsimės į senąjį žvejų kaimą Juodkratę, kur aplankysite garsųjį Raganų kalną, pasigrožėsite ypatinga Juodkrantės architektūra. Čia taip pat galėsite paskanauti šviežios žuvies patiekalų.

Toliau plauksime link Mirusių kopų. Ar žinote kodėl jos taip vadinamos? Nors jomis vaikščioti griežtai draudžiama, tačiau galėsite jomis pasigrožėti iš vandens, suprasdami visus atsakymus. Plauksime iki pat Pervalkos švyturio, pastatyto ant dirbtinės salos, dar kitaip vadinamojo Žirgų ragu.

Šis maršrutas iš Drevernos uosto per marias yra populiariausia kryptis.

Trukmė – nuo 2 valandų (be sustojimo) iki 4 valandų (3 val. plaukimo, 1 val. stovėjimo Juodkrantėje).

Plaukdami stabtelėsite Juodkrantėje, kur siūlysime aplankyti Raganų kalną ir paskanauti šviežios žuvies patiekalų klientų pamėgtoje Žvejo užeigoje ŽUVELĖ

*Kelionės kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir pasirinkto laivo