Per Mingę link Ventės rago paskui paukščius

Nida Mingė Ventės ragas Nida
5-6val.

Kelionė pradedama nuo kopomis ir autentiškais nameliais garsėjančios Nidos, tęsiasi per raibuliuojančias Kuršių marias į Nemuno deltą, ir Minijos upe iki mažąja Lietuvos Venecija vadinamo etnografinio Mingės kaimo, o nuo jo autobusu iki Ventės rago.

Mingės (arba Minijos) kaimas unikalus tuo, jog yra įsikūręs abiejuose upės krantuose. Taigi vienintelė šio kaimelio gatvė yra upė, o susisiekimo priemonė tarp kaimynų  – valtis. 

Prisišvartavus prie vienos iš Mingės sodybų, laivo kapitonas krante išvirs firminę žuvienę ir paruoš užkandžių. Kol kapitonas su komanda ruoš pikniką, autobusu keliausite į Ventės ragą, aplankysite pačiame rago smaigalyje įkurtą Ornitologijos stotį, kurioje Jus pasitiks ir ekskursiją praves patyręs ornitologas. Galėsite užlipti į 1863 m. statytą vieną iš septynių Lietuvos švyturių – Ventės švyturį, ir gėrėtis nuostabiais Kuršių marių, Kuršių nerijos, Rusnės salos vaizdais.

Grįžę autobusu atgal į žymųjį kaimą, skanausite gardžią ant laužo virtą žuvienę, pasistiprinsite užkandžiais. Ir grįšime atgal į Nidą lydimi žuvėdrų ir grožėdamiesi horizonte baltuojančiomis smėlio kopomis.

Trukmė: 6 valandos

Kaina asmeniui, priklausomai nuo grupės dydžio:

40 eur/žm, kai grupėje nuo 15 žmonių

35 eur/žm, kai grupėje nuo 40 žmonių

Į kainą įskaičiuota laivo nuoma, kapitono (arba audio) pasakojimas plaukimo metu, žuvienė ir užkandžių piknikas Mingėje, autobuso nuoma ir ekskursija su ornitologu Ventėje.

*Kelionės kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir pasirinkto laivo

Galimi laivai

Laivas Nidas laivo nuoma
NIDAS
iki 50 keleivių
Kaina nuo: 200 €
is-nidos-i-minge-laivu
AISTIS
iki 20 keleivių
Kaina nuo: 140 €
Laivas AUSTĖJA
AUSTĖJA
iki 70 keleivių
Kaina nuo: 250 €
Pramoginio laivo nuoma iš Šilutės
KURŠIŲ DELTOS EKSPRESAS
iki 90 keleivių
Kaina nuo: 280 €