Burinė jachta OM

Talpa: iki 7 keleivių
  • Miegamieji
  • Jaukus salonas
  • WC
  • Virtuvė

OM jachta tai Švediska klasika. Ji unikali tuo, kad yra pagaminta iš raudonmedžio. Rankų darbo, senas tradicijas menančių šiaurines Švedijos Karlsro varv miestelio meistrų. Pastatyta  praeitame šimtmetyje ir skaičiuoja daugiau nei pusšimtį metų.

Retas kuris nepasigroži klasika, kuri patraukia kiekvieno dėmesį ir užburia savo natūraliu grožiu, kuris nesensta ir nepraranda grožio per amžius. Kas natūralu, tai šilta ir jauku, nevargina akių. Jachta pilnai restauruota ir išlaikyta jos unikali išvaizda.

Jachtoje yra erdvus kambūzas (virtuvė) kur Jūs galite ne tik išsivirti arbatos, bet ir pasigaminti pietus sau ir Jūsų svečiams, Taip pat yra galjūnas ( WC).

Dušo deja nėra- jisai Nidos uoste už 35 m. nuo tos vietos kur stovi jachta

Jachtoje yra lova-urvas, kuri užburia visus vaikus savo išradingumu ir unikalumu ( sunku net jiems būna pasidalinti šia miegojimo erdve).

Taigi tai puiki galimybė Jums patiems pajusti kuo kvėpuoja praeito šimtmečio raudonmedžio jachta ir praleisti ne vieną malonią akimirką joje. Kuri ilgai Jums įstrigs atsiminimuose apie puikų laiką Nidoje.

Jachta stovi Nidos uoste ir iki miesto centro 3 minutės kelio pesčiomis. OM jachtos stovėjimo Nidos uoste vieta yra ramioje vietoje, toliau nuo miesto šurmulio. Iš jos atsiveria nuostabus vaizdas i Parnidžio kopą, kuris užburia ir priverčia susimąstyti apie mūsų egzistenciją  šioje planetoje.

Pramogos

Pavadinimas
Aprašymas
Kaina
Komandinės pramogos krante (nuo 180 eur)

Fotomedžioklė, orientacinis lobio ieškojimas, komandinės varžybos Juodkrantėje / Nidoje

180 €
Įdomus gido pasakojimas (nuo 70 eur)

Ekskursija tik krante arba gidavimas viso plaukimo metu (nuo 1,5 iki 8 val.)

70 €

Galimi maršrutai

Nidos kopos
1-2 val. Nidos kopų žavesys
Nida
Kaina nuo
75
* kaina nurodyta be PVM