Dovanų kuponas - plaukimas laivu

Dovanų kuponas plaukimui laivu - įsimintinų akimirkų dovana! Kai tiek pasirinkimų – neretai galima pasimesti, tačiau plaukimas laivu – visada puiki mintis! Kviečiame savo mylimus ir brangius žmones nustebinti originalumu, įteikiant Jiems šventinį, specialiai Jam(-ai) paruoštą dovanų kuponą

Dovanų kuponų įvairovė

Laivų turizmo agentūros JOVILA teikiamos paslaugos žavi tuo, jog vienoje vietoje galime pasiūlyti ne tik plaukimą laivu, bet ir platų papildomų paslaugų pasirinkimą. Tai padės Jums sukurti nepamirštamą dovaną, kuri viskuo pasirūpins už Jus. Mes padėsime sukurti tokį pasiūlymą, kuris pranoks Jūsų lūkesčius.

Priklausomai nuo Jūsų planuojamo biudžeto, galime pasirūpinti šiomis paslaugomis:

  • Romantiškas pasiplaukiojimas dviems su burine jachta po Klaipėdos uosto akvatoriją, plaukimui į Juodkrantę ar išplaukimui į jūrą - kaina nuo 69 EUR.

Vakariniai pasiplaukiojimai - sukuria malonius prisiminimus, saulėlydžiai Kuršių mariose itin gražūs. Kad romantišką vakarą praleistumėte maloniai, pasirūpinsime Jūsų užkandžiais laive arba vakariene Juodkrantėje. 

  • Romantiškas pasiplaukiojimas burine jachta palei Nidos kopas arba Klaipėdos uostą - kaina nuo 69 EUR.

Nidos kopos - išskirtinio grožio gamtos reiškinys. Saulės palydėjimas Nidoje iš jachtos denio, vis dažniau tampa kiekvieno poilsiautojo pageidavimu. Klaipėdos uostas itin gražus saulei leidžiantis - apšviestas uostas nuteikia tiesiog magiškai. Užsisakykite užkandžių į laivą, praleiskite vakarą apsupti magiško grožio peizažo. 

  • Pramoginis pasiplaukiojimas po Nemuno deltos regioninį parką - kaina nuo 110 EUR.

Lietuviškąja Venecija vadinamas Mingės kaimas - autentiško grožio kraštas, žavintis savo pakrantėmis. Mingės kaimą supa įdomi istorija, kurią Jums mielai papasakos mūsų gidai. Laivuose kviečiame degustuoti tradicinių žuvies patiekalų.

  • Pramoginė pusdienio kelionė laivu šeimai su draugais po marias ar Nemuno deltą - kaina 250 EUR.

Nuo Klaipėdos Juodkrantę skiria vos 2 valandos plaukiant pramoginiu laivu arba viena valanda plaukiant greitos eigos kateriu. Juodkrantėje gausu kokybiško maisto restoranų, stūkso magiškas Raganų kalnas. Kviečiame mažas grupes ar įmonių kolektyvus pažinti Juodkrantę plaukiant iš Klaipėdos uosto. Plaukiantys iš Mingės kaimo turės galimybę aplankyti Rusnės salą arba Nidos gyvenvietę bei paragauti tradicinės rūkytos žuvies ir žuvienės pikniko

  • Pramoginė žvejyba su draugais (galioja visus metus) - kaina nuo 190 EUR.

Pramoginė žvejyba vyksta visus metus, skirtingu metų laiku gaudomos skirtingos žuvys. Pavasario ir vasaros sezonu, Kuršių mariose ar Nemuno deltoje kviečiame gaudyti starkių, ešerių, karšių ir lydekų. Šaltuoju sezono metu - stintų ir lašišų 

  • Pasiplaukiojimas visai šeimai į iš Mingės į Nidą - kaina nuo 260 EUR.

Plaukdami Nemuno delta, sustosite Uostadvaryje, kur galėsite užlipti į švyturį, aplankyti muziejų. Praplauksite Kniaupo įlanką, kur gausu pamario augmenijos ir gyvūnijos. Iš vandens pamatysite garsųjį Ventės Ragą, per kurį praeina didysis paukščių migracijos kelias ir yra įrengta paukščių žiedavimo stotis.  Perplaukę Kuršių marias, matysite kopų panoramą. Sustoję pasivaikščiosite po Neringos miesto centrą – Nidos gyvenvietę su unikaliu senamiesčiu ir įspūdingomis kopomis, grožėsitės Nidos pamariu, baltu paplūdimio smėliu.

  • Bangas skrodžiantis plaukimas greitaeigiu kateriu - kaina nuo 79 EUR.

Mažų kokeltyvų pamėgtas greitas pasiplaukiojimas Klaipėdoje, Nidoje ar Mingės kaime. Plukdome nuo 1 iki 11 keleivių, o įprasti ilgieji maršrutai su greitos eigos kateriais pasiekiami kur kas greičiau!

  • Vėjo gaudymas burine jachta - kaina nuo 79 EUR.

Pramoginės regatos - išskirtinė pramoga įmonių kolektyvams arba grupėms žmonių, mėgstantiems aktyvųjį poislį. Laivų įgula suteiks Jums regatos instruktažą ir lydės Jus visos kelionės metu užtikrindami Jūsų saugumą ir nepamirštamas emocijas. 

  • Plaukimas greitaeigiu kateriu į Juodkrantę, Mingę arba Nidą - kaina 190 EUR.

Greitas bangų skrodimas mažoms žmonių grupelėms iš pasirinkto uoso - Mingės, Nidos arba Klaipėdos. Iš Klaipėdos kviečiame plaukti į Juodkrantę, iš Nidos į Mingės kaimą arba atvirškčiai - iš Mingės į Nidą. Kiekvieną uostą pasieksite vos per 1 valandą. Galimas plaukimas nuo 2 iki 10 keleivių. 

  • Autentiškas plaukimas senoviniu kurėnu - kaina nuo 120 EUR.

Išsiilgusiems autentikos, kviečiame pasiplaukioti su senoviniu kurėnu. O kad Pamario dvasia išliktų dar ilgai - pasiūlysime Jums paragauti ir tradicinių žuvies patiekalų

Dovanų kuponai galioja 6 mėnesius nuo kupono išdavimo datos.

Ar jau išsirinkote kuponą, kuriuo nustebinsite šeimą, bičiulius ar kolegas?