Jeigu paklaustumėme darbuotojų, kas juos motyvuoja ir skatina savo darbą atlikti efektyviau – neatebjotinai vieną iš atsakymų išgirstumėte – įmonės požiūris ne tik į klientą, bet ir į savo darbuotoją, kuris metams bėgant ne tik tampa sėkmingu savo srities žinovu, bet ir vertinamu kolega, o neretai ir šeimos draugu. Nieko nėra maloniau, kai versle žmonės ne tik dirba, bet ir moka švesti savo draugystę. Kviečiame Jus palepinti savo kolegas pasiplaukiojimu laivais!

Įmonės šventės laive

Ilgametė mūsų darbo patirtis rodo – įmonės šventės laivuose kasmet tampa vis populiaresne pramoga, o suteikiamų paslaugų kokybė šiandien neturi siaurų rėmų. Šiandien galime Jums pasiūlyti net tik pavienį pasiplaukiojimą laivu pajūrio bei pamario krašte, bet ir užtikrinti Jūsų visokeriopą patogumą visos išvykos metu. Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis verslui:

Dovanų kuponai

Nustebinkite savo kolegas padovanodami jiems dovanų kuponą pasiplaukiojimui laivu su šeima ir bičiuliais. Jie tikrai liks maloniai nustebinti, kad Jų indėlis yra vertinamas ir branginamas, o mes būtinai padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią dovaną savo kolegoms: