Šaltuoju sezono metu, susitikime laivo denyje!

Už lango pasirodęs darganotas oras, vis dažniau kviečia susiburti viduje. Kodėl gi savo renginio vieta nepasirinkus jaukaus laivo denio? Renginys laive – puiki idėja siekiantiems išlipti iš rutinos ir sukurti savo svečiams naujas, malonias emocijas!

Renginiai laivuose

Laivo salonas – puiki vieta Jūsų šventėms, gimtadieniams, sukaktims, įmonių renginiams, konferencijoms ar seminarams rengti. Šiltas vidinis laivo salonas, patogiai išplanuoti staliukai, laive veikiantis baras – puikiai pasitarnaus Jūsų renginio lūkesčiams patenkinti. Laivuose pasirūpinsime Jūsų maisto tiekimu, dekoravimu, bei papildomomis pramogomis:

Ką veikti laive?

Kviečiame pažinti Klaipėdos regioną iš vandens. Jau pamėgti populiariausi maršrutai ne ilgi, tačiau gali būti labai įdomus sprendimas Jūsų renginio išpildymo akcentas. Populiariausi maršrutai šaltąjam sezonui:

Erdvūs laivai, tokie kaip laivas FORELLE (talpinantis iki 30 asmenų vidiniame laivo denyje), puikiai pritaikytas pasiplaukiojimams po Klaipėdos uostą ar Kuršių marias. Laive patogu teikti maitinimą, bei yra erdvės kitokiam Jūsų renginio scenarijui.

Mažesnes žmonių grupes pakviesime rinktis mažesnius, šildomus laivus, tokius kaip SINATRA, BRIZO ar SEA HORSE. Šie laivai savo vidiniame salone talpina nuo 10 iki 15 žmonių.

Papildomos paslaugos

Organizuojant renginį laive, pasirūpinsime, jog Jūsų šventėje būtų pateiktas kokybiškas maitinimas. Laivuose veikia baras su gėrimais – iš anksto aptarsime Jūsų mėgiamų gėrimų asortimentą. Laivuose galite realizuoti savo dekoravimo sprendimus patys, o jeigu reikia pagalbos – bendradarbiaujame su dekoratoriais bei renginių vedėjais, kurie padės išlaikyti Jūsų šventės scenarijų bei užtikrins sklandų vakarą. Laivuose įrengta garso, vaizdo ir konferencinė aparatūra, kuri puikiai pasitarnaus Jūsų vizualiniams sprendimams.