„Mano brangiausia draugė pagaliau surado savo princą ant balto žirgo! Misija – ištekinti!“

Turbūt kiekviena mergina bent kartą per gyvenimą tyliai apsvarsto, kokio mergvakario sau norėtų. O kokį surengtumėte savo mylimiausiai draugei/ sesei? Mintys netelpa galvoje – „fotosesija, laivas, o kur valgysime? O kur pramogausime (juk reikia ir užduočių)? O kokia bus tema?“ – skamba pažįstamai?

Leiskite Jums padėti, patarti ir… džiuginti!

Plaukiantis mergvakaris

Nuotakos draugės – tai pati geriausia renginių organizavimo komanda, kokią tik matė pasaulis, tačiau net ir joms kartais iškyla daugybė klausimų, todėl paruošėme Jums kompleksinius pasiūlymus, kad nerimauti laiko būtų mažiau – o pramogų DAUGIAU!

1 variantas:

2 variantas:

3 variantas:

4. variantas:

5. variantas:

Programa pritaikyta šiuolaikinei nuotakai, tačiau naudojant senovines apeigas, žaidimus, pateikiama su gero humoro doze. Galimos veiklos: šmaikščių dainų dainavimas, būrimas, šėliojimai žaidžiant, etnografinių vaišių gaminimas (magiška virtuvė) bei stalo padengimas ir šeimynos susodinimas, užburtos arbatos darymas ir gėrimas, plaukų sruogos magija, magišką vytinę juostą austi ir pirties paslaptis išmanyti, amuletus gaminti. Gyvenimo patirtį su savimi besinešiojanti, visokių monų ir gudrybių prikaupusi Išmintingoji tetulė merginoms pasakoja, o nuotaką mokina, kaip santuokinio gyvenimo smulkmenas paversti smaguriavimu.

Papildomai siūlome aktyviai pramogauti Juodkrantėje, Nidoje ar kitoje Jums patinkačioje vietoje. Siūlome išsirinkti iš mūsų aktyvių pramogų pasiūlymų: 

Kainos skaičiuojamos individualiai, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, pasirenkamo maitimo bei nakvynės tipo ar kitų papildomų paslaugų

Ar lepinsime brangią draugę? Jeigu taip – susisiekite su mumis ir pažadame – padėsime išsirinkti patį tinkamiausią pasiūlymą Jūsų kolektyvui!