Žvejybos sezonas – ką reikėtų žinoti?

Pramoginė žvejyba – puikus pramoginis sprendimas bet kuriuo sezono metu. Žvejyba vyksta visus metus, skirtingu metų laiku gaudomos skirtingos žuvys. Pavasario ir vasaros sezonu, Kuršių mariose ar Nemuno deltoje kviečiame gaudyti starkių, ešerių, karšių ir lydekų. Šaltuoju sezono metu - stintų ir lašišų žvejyba! Baltijos jūroje - lašišų velkiavimas. 

Klaipėdoje turime itin platų žvejybinių laivų pasirinkimą. Siūlome erdvius žvejybinius laivus didesnėms žmonių grupėms arba greitos eigos katerius mažesniems kolektyvams.

Jūsų žvejyba vyks navigacine įranga ir echolotais aprūpintais laivais, valdomais patyrusių kapitonų. Masalo ir meškeirų nuoma kainuoja papildomai - kainos svyruoja tarp 6-10 eurų asmeniui, priklausomai nuo pasirinkto laivo. 

Lašišų velkiavimas

Lašiš velkiavimas - tai žvejyba, kuri itin aktuali visais metų laikais, tačiau aktyviausiai vykdoma šaltuoju sezono metu. Lašišų velkiavimas vyksta Baltijos jūroje. Plaukiama komfortabiliais greitos eigos kateriais arba erdviais žvejybiniais laivais ir tokia žūklė trunka apie 7-8 valandas. Plaukiama apie 20 km į Baltijos jūrą su navigacine įranga bei patyrusia įgula.

Žvejyba Nemuno deltoje

O gal pagaudyti ešerių? Pramoginė žvejyba Nemuno deltoje – taip pat labai smagus laisvalaikio praleidimo būdas. Išplaukiant į žvejybą iš Mingės arba Uostadvario, mes pasirūpinsime ne tik Jūsų laivo su reikiama įranga užsakymu, bet ir:

Kuo turiu pasirūpinti plaukiant į žvejybą?

  • Viskas, kuo Jums reikia pasirūpinti – tėra Jūsų žvejybą įrodantys žvejo bilietai. Juos patogiausia įsigyti bet kokiame PERLAS terminale. Svarbu žinoti savo asmens kodą. Jeigu plaukiate žvejoti į marias – yra reikalinga žvejo kortelė. Plačiau apie žvejo bilietus skaitykite Aplinkosaugos leidimų informaciniame puslapyje
  • Plaukiant į jūrą visada būtina su savimi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą ( asmens tapatybės kortelė arba pasas) – vairuotojo pažymėjimą įrodantis dokumentas netinka.
  • Neperšlampami drabužiai - nėra būtinybė, tačiau didelis privalumas. Turėkime omenyje, kad jūroje ar ant vandens, jaučiamas stipresnis vėjas todėl neperpučiami drabužiai ir apranga pagal orą Jums tikrai pravers;
  • Šaltkrepšiai laimikiui susidėti

SVARBU! Žvejyba jūroje yra labai priklausoma nuo oro sąlygų – esant vėjuotai dienai išplaukti į jūrą gali ir nepavykti. Tokiu atveju galime pasirūpinti Jūsų žvejybą perkelti kitai palankiai datai arba išplukdyti Jus žvejybai į marias. Tam bus reikalingi kitokie žvejo bilietai, todėl rekomenduojame jais pasirūpinti tada, kai jau žinosime tikslią orų prognozę – aiškus oras pasirodo likus 2-3 dienom iki Jūsų planuojamo išplaukimo

DOVANŲ KUPONAI ŽVEJYBAI

Žvejyba – tai tokia pramoga, kuri yra įdomi ir smagi nepriklausomai nuo to, ar esate užkietėję žvejai, ar mėgėjai, ar tiesiog domitės netradiciniais laisvalaikio praleidimo būdais su šeima ar darbo koletyvu. Dovanų kuponas žvejybai – tai puiki dovana nuo darbų ir rutinos pavargusiam tėčiui/ broliui/ mylimąjam ar vertinamam darbuotojų kolektyvui. Norite praleisti bernvakarį pramoginėje žvejyboje – pirmyn!

Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių ir jį galima išnaudoti bet kurio sezono metu. 

Artėjančių švenčių proga nustebinkite savo darbuotojus, šeimos narius ar draugus tokia šaunia dovana! Kuponą užsakyti galite mūsų dovanų kuponų skiltyje.

Ar jau išsirinkote datą ir patikusį laivai kolektyvo žvejybai? Jeigu ne – kviečiame paskubėti užsakyti, šis gražus ruduo užrezervavo beveik visas datas!

Registracijos nuoroda mūsų kontaktų skiltyje!

DĖMESIO! NUO 2020 METŲ SAUSIO 1 DIENOS, MENKIŲ ŽVEJYBA BALTIJOS JŪROJE DRAUDŽIAMA NETERMINUOTAM LAIKOTARPIUI. KUO JĄ PAKEISTI - SUŽINOKITE ČIA!

Lauksime Jūsų!