Pramoginė žvejyba – puikus pramoginis sprendimas bet kuriuo sezono metu. Žvejyba vyksta visus metus, skirtingu metų laiku gaudomos skirtingos žuvys. Pavasario ir vasaros sezonu, Kuršių mariose ar Nemuno deltoje kviečiame gaudyti starkių, ešerių, karšių ir lydekų. Šaltuoju sezono metu – stintų ir lašišų žvejyba! Baltijos jūroje – lašišų velkiavimas. 

Klaipėdoje turime itin platų žvejybinių laivų pasirinkimą. Siūlome erdvius žvejybinius laivus didesnėms žmonių grupėms arba greitos eigos katerius mažesniems kolektyvams.

Jūsų žvejyba vyks navigacine įranga ir echolotais aprūpintais laivais, valdomais patyrusių kapitonų. Masalo ir meškerių nuoma kainuoja papildomai – kainos svyruoja tarp 6-10 eurų asmeniui, priklausomai nuo pasirinkto laivo. 

Lašišų velkiavimas

Lašišų velkiavimas – tai žvejyba, kuri itin aktuali visais metų laikais, tačiau aktyviausiai vykdoma šaltuoju sezono metu. Lašišų velkiavimas vyksta Baltijos jūroje. Plaukiama komfortabiliais greitos eigos kateriais arba erdviais žvejybiniais laivais ir tokia žūklė trunka apie 7-8 valandas. Plaukiama apie 20 km į Baltijos jūrą su navigacine įranga bei patyrusia įgula.

. Lašišų velkiavimo sezonas prasideda lapkričio mėnesio viduryje ir tęsiasi iki gegužės mėnesio, kuomet vandens temperatūra yra žemesnė nei +10C. Plaukiama apie 20 kilometrų į jūrą su moderniais, patogiais, šildomais didžiaisiais žvejybiniais laivais su griliumi laive bei patogumais, talpinančiais iki dvylikos keleivių arba mažesniais, tačiau itin greitais ir komfortiškais greitaeigiais kateriais, talpinančiais iki keturių žvejų.

Laivo kolektyvui į krantą galima parsivežti iki 6 lašišų ar šlakių ne mažesnių kaip 3,5 kg. Žvejyba Baltijos jūroje itin priklausoma nuo oro sąlygų. Šaltuoju sezono metu jūra dažnai būna itin audringa – esant vėjui žvejyba jūroje gali būti itin pavojinga. Esant nepalankioms oro sąlygoms išplaukti į jūrą, galime pasiūlyti plaukimą Stintų žūklei Kuršių mariose. Stintų žūklė vyksta žiemą iki pat ankstyvo pavasario, kol Kuršių marios dar neužšalusios.

Žvejyba Nemuno deltoje

O gal pagaudyti ešerių? Pramoginė žvejyba Nemuno deltoje – taip pat labai smagus laisvalaikio praleidimo būdas. Išplaukiant į žvejybą iš Mingės arba Uostadvario, mes pasirūpinsime ne tik Jūsų laivo su reikiama įranga užsakymu, bet ir:

Kuo turiu pasirūpinti plaukiant į žvejybą?

SVARBU! Žvejyba jūroje yra labai priklausoma nuo oro sąlygų – esant vėjuotai dienai išplaukti į jūrą gali ir nepavykti. Tokiu atveju galime pasirūpinti Jūsų žvejybą perkelti kitai palankiai datai arba išplukdyti Jus žvejybai į marias. Tam bus reikalingi kitokie žvejo bilietai, todėl rekomenduojame jais pasirūpinti tada, kai jau žinosime tikslią orų prognozę – aiškus oras pasirodo likus 2-3 dienom iki Jūsų planuojamo išplaukimo

DOVANŲ KUPONAI ŽVEJYBAI

Žvejyba – tai tokia pramoga, kuri yra įdomi ir smagi nepriklausomai nuo to, ar esate užkietėję žvejai, ar mėgėjai, ar tiesiog domitės netradiciniais laisvalaikio praleidimo būdais su šeima ar darbo koletyvu. Dovanų kuponas žvejybai – tai puiki dovana nuo darbų ir rutinos pavargusiam tėčiui/ broliui/ mylimajam ar vertinamam darbuotojų kolektyvui. Norite praleisti bernvakarį pramoginėje žvejyboje – pirmyn!

Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių ir jį galima išnaudoti bet kurio sezono metu. 

Artėjančių švenčių proga nustebinkite savo darbuotojus, šeimos narius ar draugus tokia šaunia dovana! Kuponą užsakyti galite mūsų dovanų kuponų skiltyje.

Ar jau išsirinkote datą ir patikusį laivai kolektyvo žvejybai? Jeigu ne – kviečiame paskubėti užsakyti, šis gražus ruduo užrezervavo beveik visas datas!

Registracijos nuoroda mūsų kontaktų skiltyje!

DĖMESIO! NUO 2020 METŲ SAUSIO 1 DIENOS, MENKIŲ ŽVEJYBA BALTIJOS JŪROJE DRAUDŽIAMA NETERMINUOTAM LAIKOTARPIUI. KUO JĄ PAKEISTI – SUŽINOKITE ČIA!

Lauksime Jūsų!