Didelis, erdvus, modernus sodybų kompleksas Mingės kaime – ideali vieta įvairioms grupėms! Ilsėkitės su šeima, švęskite gimtadienius ir kitas didžias gyvenimo šventes, renkite įmonių konferencijas ir vakarėlius – ši sodyba tam puikiai tinka!

Pirmojoje sodyboje ant Minijos upės kranto rasite: tris miegamuosius su visais patogumais, virtuvę su visais būtinai įrankiais, du didelius vonios kambarius, svetainę su židiniu ir TV, nuosava prieplauka, kiemelis su griliu, laužaviete ir rūkykla, tinklinio aikštelę. Vienu metu sodyboje gali apsistoti 10 – 12 žmonių.

Antroji sodyba – tai penkių miegamųjų namas ant Minijos upės kranto. Čia rasite: pobūvių salę su židiniu, kurioje telpa iki 50 asmenų, miegamuosius su atskirais dušais, virtuvę su visa įranga, lauko terasą su vaizdu į upę, tinklinio aikštelę, kiemelį su griliu ir laužaviete. Vienu metu čia gali apsitoti 12 – 14 asmenų.

Gerkite kavą lauko terasoje, žvelgdami į Minija praplaukiančius laivus, mėgaukitės saunos malonumais, šokite į šaltą upės vandenį. Ilsėkitės su šeima ar draugų kompanija, švęskite svarbiausias gyvenimo šventes, o mes viskuo pasirūpinsime. Pasirūpinsime, kad galėtumėte savo laisvalaikį praturtinti plaukimu į Nidą ar Rusnę, pasirūpinsime Jūsų maitinimu bei gido paslaugomis. Jeigu aktualus aktyvus poilsis – pasirūpinsime ir aktyviomos pramogomis krante!