Dovanų kuponas pusdienio pramoginei išvykai laivu – nepamirštama dovana išsiilgusiems poilsio ir kokybiško laiko su šeima ar bičiuliais. Pusdienio plaukiojimas laivu iš pasirinkto uosto pradžiugins ne tik dovanos gavėją, bet ir su juo keliaujančius bičiulius.

Siūloma dovana:

  • Pusdienio pasiplaukiojimas laivu Kuršių mariose arba Nemuno deltoje – kaina nuo 280 Eur

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota laivo nuoma su įgula. Papildomai gali būti užsakomas maitinimas ir pramogos.

Dovanų kupono gavėjas galės pasirinkti plaukti pramoginiu laivu, burine jachta ar greitaeigiu kateriu.

Kelionės laivu trukmė iki 6 valandų (priklausomai nuo laivo ir kelionės krypties).

Laivu gali plaukti iki 5-15 žmonių (priklausomai nuo laivo).

Dovanų kupono gavėjas galės pasirinkti jam patogiausią išplaukimo vietą ir plaukiojimo kryptį:  

– Iš Klaipėdos į Juodkrantę – apiplauksite uosto akvatoriją, grožėsitės unikaliu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, vėjų supustytomis kopomis bei porai valandų sustosite Juodkrantėje, kur galėsite papietauti ar išmėginti aktyvųjį Juodkrantės poilsį. Trukmė: 6 valandos (4 val. plaukimo ir 2 val. krante)  

– Iš Nidos į Mingės kaimą – grožintis plačiai atsiveriančiu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, gausia laukine Nemuno deltos augmenija bei paukščių įvairove, taip pat aplankant senąjį etnografinį Mingės kaimą, įsikūrusį Nemuno deltoje. Trukmė: 5 valandos (4 val. plaukimo ir 1 val. krante)

– Iš Ventės į Nidą – plaukiant iš vandens pamatysite garsųjį Ventės Ragą, aplankysite Nidos gyvenvietę su unikaliu senamiesčiu ir įspūdingomis kopomis. Nidoje siūlome išmėginti aktyvias pramogas gamtoje. Trukmė: 6 valandos (4 val. plaukimo ir 2 val. stovėjimo)

– Iš Mingės kaimo į Nidą – plaukdami Nemuno delta iš vandens pamatysite garsųjį Ventės Ragą, o perplaukę Kuršių marias, pasieksite Nidos gyvenvietę su unikaliu senamiesčiu ir įspūdingomis kopomis. Trukmė: 6 valandos (4 val. plaukimo ir 2 val. stovėjimo).

– Iš Drevernos į Juodkrantę – plaukimas per marias grožintis vėjų supūstytomis Mirusiomis kopomis, pasiekiant Pervalkos Žirgų švyturį, aplankant Juodkrantės gyvenvietę. Trukmė:  6 valandas (4 val. plaukimo, 2 val. stovėjimo)

– Iš Mingės kaimo į Rusnę – besigrožėdami švendrynais ir vandens paukščių gausa, pasieksite didžiausią salą Nemuno deltoje – Rusnę, kur galėsite pasižvalgyti po Uostadvario ir Rusnės gyvenvietes. Trukmė: 6 valandos (4 val. plaukimo ir 2 val. stovėjimo)

* Sezoniškumas: gegužės – rugsėjo mėnesiais

* Dovanų kuponas galioja iki aktyvios laivybos sezono pabaigos – iki einamųjų metų rugsėjo mėnesio pabaigos (perkant spalio-gruodžio mėnesiais – iki sekančių metų rugsėjo mėnesio pabaigos)

* Dovanų kuponas nekeičiamas į pinigus, tačiau gali būti pakeistas kito laivo nuomos paslauga.