Siūlome leistis į poilsinę – pažintinę kelionę laivu po Nemuno deltos parką, aplankant Uostadvarį ir Rusnės salą. Iš Mingės kaimo Minijos upe nuplauksite iki upeivių gyvenvietės Uostadvario, garsėjančio savo švyturiu ir vandens kėlimo stoties muziejumi. Trumpai pasivaikščioję plauksite pro Krokų Lankų ežerą.

Besigrožėdami švendrynais ir vandens paukščių gausa, pasieksite didžiausią salą Nemuno deltoje – Rusnę. Galėsite pasižvalgyti po gyvenvietę, turėsite galimybę išsikepti šašlykų ar kitų grilio patiekalų. Visos kelionės metu ar krante galite vaišintis tradicine žuviene ir rūkyta žuvimi ir į kelionę pasiimti įvairiausių užkandžių. Rusnė – žavi savo rūkytos žuvies prekyvietėmis, kur šviežia žuvis pateikiama kasdien! Ji čia – nuostabiai skani, todėl jeigu išsilaipinsite krante – būtinai apsilankykite vienoje iš daugybės rūkyklėlių, kur galėsite įsigyti daug skanios žuvies.

Išplaukiant iš Mingės, siūlome laive ragauti mūsų žuvienę ir vietinių rūkytą žuvį, kuri į laivą Jums bus pateikta iškart iš rūkyklos

Trukmė – 6 valandos (4 plaukimo ir 2 stovėjimo).

Su greitaeigiu kateriu – 4 valandos (2 plaukimo ir 2 stovėjimo).

Papildomai siūlome:

  • žuvienė ir rūkyta žuvis laive
  • užkandžiai ir karšti patiekalai laive
  • gido paslaugos laive ir/arba gido ekskursija Rusnės gyvenvietėje
  • edukacinė programa Mingėje arba Rusnėje: senoviniai žaidimai ir papročiai su etnografe, vietinio kulinario paveldo degustacija
  • edukacinės programos su vietiniais amatų meistrais Rusnėje (kalvystės, žvejybos, žuvies rūkymo, keramikos, žvakių liejimo)
  • ekstremalus tampymas vandens slidėmis / klūplentėmis Mingėje
  • žygis irklentėmis, jėgos aitvarų pamokos Mingėje


IŠ RUSNĖS arba KINTŲ


Į šią kelionę siūlome išsiruošti iš kitų kaimelių – turime laivų, stovinčių Rusnės ir Kintų prieplaukose.

*Kelionės kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir pasirinkto laivo