Nemuno deltos regioninio parko vandenų ir krantų grožio pažinimas, gausios šių kraštų augmenijos ir paukščių stebėjimas.

Galimos kelios plaukimo kryptys:

Vaizdingiausia, apie 4 valandas trunkanti kelionė: Iš Mingės kaimo – upeliu į Kniaupo įlanką, išplaukiame į Kuršių marias, praplaukiame šalia Ventės rago, apsisukę grįžtame į Atmatą. Galima sustojimas valandėlei Uostadvaryje (siūlome užlipti į švyturį, aplankyti vandens kėlimo stoties muziejų) – Toliau – įplaukiame į Krokų lankos ežerą ir Minijos upe grįžtame atgal į Mingę. Plaukimą dar galima pratęsti aukštyn Minija iki Kintų tvenkinių.

Apie 3 valandas truks plaukimas iš Mingės per Kniaupo įlanką į marias link Ventės rago ir apsukus ratą atgal Atmatos upe iki Uostadvario, kur pusvalandžiui sustojame ir plaukiame atgal Minijos upe į kaimą.

Galima ir 2 valandų kelionė laivu. Išplauktume iš Mingės Upaitės upeliu į Kniaupo įlanką ir Atmatos upe tiesiai į Krokų Lankų ežerą, o iš jo Minijos upe atgal į Mingę. Taip pat maršrutą galima sutrumpinti aplenkiant Krokų Lankas, pusvalandžiui sustojant Uostadvaryje.

Kelionės metu siūlome laive skanauti  tradicinę žuvienę ir vietinės rūkytos žuvies. Gidas gali plaukti kartu ir supažindinti su lankomomis vietomis. Sustojus ilgėliau, galite laive pasikepti šašlykų ar kitų griliaus patiekalų.

Trukmė – 2-4 valandos (1,5-3 plaukimo ir 0,5-1 stovėjimo).

Su greitaeigiu kateriu – 2 valandos (1 plaukimo ir 1 stovėjimo).

* Kainos nurodytos be PVM

Papildomai siūlome:

  • žuvienė ir rūkyta žuvis laive
  • užkandžiai ir karšti patiekalai laive
  • gido paslaugos laive ir/arba gido ekskursija Uostadvario gyvenvietėje
  • edukacinė programa Mingėje arba Uostadvaryje: senoviniai žaidimai ir papročiai su etnografe, vietinio kulinarinio paveldo degustacija

IŠ MINGĖS, RUSNĖS, UOSTADVARIO arba KINTŲ

Į šią kelionę siūlome išsiruošti iš skirtingų kaimelių – turime laivų, stovinčių Rusnės ir Kintų prieplaukose.

*Kelionės kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir pasirinkto laivo