Planuojate draugų ar kolektyvo šventę laive? Norite būti tikri, kad plaukimas laivu neprailgs, kad draugai ar kolegos jausis kartu jaukiai ir vyraus pakylėta nuotaika?

Mūsų patyrę renginių vedėjai puikiai jaučia žmones ir padės suburti Jūsų svečius bendrai veiklai, sukurs šventinę nuotaiką ir užims visos kelionės metu. Net ir poros valandų pasiplaukiojimą laivu praturtinsime įdomia programa ir kolektyvus vienijančia veikla.

Jau išbandytos ir pasitvirtinusios programos laive:

„Kruizas po pasaulio uostus“  – tai kelionė po pačius žymiausius pasaulio uostus – Sidnėjaus, Niujorko, Tokijo, Barselonos… Kiekvienas uostas mus pasitiks su savo iššūkiais ir savo linksmybėmis, tereikia pasileisti plaukus, iškelti bures ir pasileisti į kupiną nuotykių ir gerų emocijų kelionę!

„Kazino vakarėlis“  – Nepadorios sumos šlamančių, neapgalvoti statymai, neapsakomos vertės prizai… Dabar Jūs kiekvienas galite pasijusti lyg Las Vegase. Vakaras bus kupinas netikėtų išbandymų, statymų, juoko ir grynųjų pinigų!

„Protų mūšis“ – išbandykite save, parungtyniaukite su draugais ar kolegomis, meskite iššūkį vadovui ir sužinokite kuris yra geriausias.

„Pasakų viktorina: velniai ir raganos“ – ar atsimenate vaikystės pasakas? O gal kai kurių net nesate girdėję? Pabandykite ir sužinosite.

„Kuršių viktorina: tiesa ar mitas“ – kiek iš tikrųjų žinome apie ankščiau pamario krašte gyvenusius kuršius ir kokie mitai apie juos sklando.

Visos dienos renginiui laive vedantysis pasirūpins nuotaikinga veikla tiek laive, tiek krante, apjungdamas tiek ramesnį žaidimą, tiek aktyvų komandinį judėjimą.

Autentiškos programos:

„Raganų pinklės ir velnių šposai“

„Žvejo iššūkis“

„Užpustyti kuršių lobiai“