Pramoginė žvejyba

Pramoginė žvejyba -  vyksta visus metus, skirtingu metų laiku gaudomos skirtingos žuvys. Pavasario ir vasaros sezonu, Kuršių mariose ar Nemuno deltoje kviečiame gaudyti starkių, ešerių, karšių ir lydekų.  Šaltuoju sezono metu - stintų ir lašišų žvejyba! Baltijos jūroje - lašišų velkiavimas vykdomas visus metus, tačiau aktyviausiai - šaltuoju sezonu. Nuo 2020 metų menkių žvejyba Baltijos jūroje - uždrausta.

Priklausomai nuo pasirinktos žvejybos vietos, skiriasi išvykimo uostas, taip pat pagaunamos žuvys, suteikiama įranga ir pramoginės žvejybos pradžios metas bei trukmė. Į jūrą žvejoti išplaukiama susirinkus Klaipėdoje, į marias galima išplaukti iš šių uostelių: Klaipėda, Mingė, Dreverna, Uostadvaris, Nida ir kt.

Lašišų velkiavimo sezonas prasideda lapkričio mėnesio viduryje ir tęsiasi iki gegužės mėnesio, kuomet vandens temperatūra yra žemesnė nei +10C. Plaukiama apie 20 kilometrų į jūrą su moderniais, patogiais, šildomais didžiaisiais žvejybiniais laivais su griliumi laive bei patogumais, talpinančiais iki 12 keleivių arba mažesniais, tačiau itin greitais ir komfortiškais greitaeigiais kateriais, talpinančiais iki 4 žvejų.

Laivo kolektyvui į krantą galima parsivežti iki 6 lašišų ar šlakių ne mažesnių kaip 3,5 kg. Žvejyba Baltijos jūroje itin priklausoma nuo oro sąlygų. Šaltuoju sezono metu jūra dažnai būna itin audringa – esant vėjui žvejyba jūroje gali būti itin pavojinga. Esant nepalankioms oro sąlygoms išplaukti į jūrą, galime pasiūlyti plaukimą Stintų žūklei Kuršių mariose. Stintų žūklė vyksta žiemą iki pat ankstyvo pavasario, kol Kuršių marios dar neužšąlusios.

Po pramoginės žvejybos siūlome pasimėgauti poilsiu pirčių komplekse su baseinu bei vakariene su nakvyne svečių namuose Klaipėdos senamiestyje arba sodyboje Nemuno deltoje. 

Didesnį įmonės kolektyvą kviečiame paskirstyti per kelis laivus ir suorganizuoti žūklės varžybas! 

NAUJIENA! Brangius draugus ar šeimos narius kviečiame pradžiuginti dovanų kuponais žvejybai! Dovanų kuponas žvejybai - puiki dovana, suteikianti neišdildomų įspūdžių visus metus! Kuponas galioja - 12 mėnesių, išplaukti galima beveik visus metus, taigi ši dovana tikrai neužsibus namuose!