Pramoginė žvejyba

Pramoginė žvejyba -  vyksta visus metus, skirtingu metų laiku gaudomos skirtingos žuvys. Pavasario ir vasaros sezonu, Kuršių mariose ar Nemuno deltoje kviečiame gaudyti starkių, ešerių, karšių ir lydekų.  Šaltuoju sezono metu - stintų ir lašišų žvejyba! Baltijos jūroje - lašišų velkiavimas vykdomas visus metus, tačiau aktyviausiai - šaltuoju sezonu. Nuo 2020 metų menkių žvejyba Baltijos jūroje - uždrausta.

Priklausomai nuo pasirinktos žvejybos vietos, skiriasi išvykimo uostas, taip pat pagaunamos žuvys, suteikiama įranga ir pramoginės žvejybos pradžios metas bei trukmė. Į jūrą žvejoti išplaukiama susirinkus Klaipėdoje, į marias galima išplaukti iš šių uostelių: Klaipėda, Mingė, Dreverna, Uostadvaris, Nida ir kt.

Po pramoginės žvejybos siūlome pasimėgauti poilsiu pirčių komplekse su baseinu bei vakariene su nakvyne svečių namuose Klaipėdos senamiestyje arba sodyboje Nemuno deltoje. 

Didesnį įmonės kolektyvą kviečiame paskirstyti per kelis laivus ir suorganizuoti žūklės varžybas! 

NAUJIENA! Brangius draugus ar šeimos narius kviečiame pradžiuginti dovanų kuponais žvejybai! Dovanų kuponas žvejybai - puiki dovana, suteikianti neišdildomų įspūdžių visus metus! Kuponas galioja - 12 mėnesių, išplaukti galima beveik visus metus, taigi ši dovana tikrai neužsibus namuose!