Unikali ir viena mėgstamiausių poilsio vietų – Lietuvos pajūris, kasmet pritraukia daugybę poilsiautojų, išsiilgusių smėlio, saulės ir jūrinio vėjo gūsių. 

Ieškantiems pabėgimo iš ramybės uosto, Nidoje siūloma unikali pramoga  vėjaračių varžybos. Vasaros metu jos vykdomos Nidos aerodrome. Priklausomai nuo Jūsų grupės dydžio – instruktoriai suskirstys Jūsų kolektyvą į vieną ar kelias grupes, Jus apmokys. Po mokymų kiekvienas iš Jūsų sugebės suvaldyti vėją ir sudalyvauti komandinėse varžybose! Pramogą vainikuos apdovanojimo ceremonija.

Nesezono metu (kai smėlis kietas) varžybos gali tęstis pajūriu nuo Smiltynės iki Nidos paplūdimio, arba atvirkščiai, – priklausomai nuo vėjo.

Šią pramogą rekomenduojame išbandyti ne tik draugų kompanijoms, bet ir įtraukti į įmonės renginių programą. Juk buriavimas vejaračiais – komandinis darbas, reikalaujantis ne tik fizinių, bet ir malonių emocinių išteklių.  

Jeigu Jūsų kolektyve daugiau nei 15 žmonių, pasiūlysime Jums dvi ar daugiau komandinių pramogų tam, jog kol vieni varžysis vėjaračių varžybose – kiti galėtų savo jėgas išbandyti kitose veiklose. Taip Jūsų kolektyvas keisis pramogomis, nenuobodžiaus, išbandys daugiau pramogų ir drauge patirs neišdildomų įspūdžių!