Tinklinis su paklode.

Norite išbandyti ką nors naujo? Paverskite seną žaidimą nauju! Mes Jums siūlome pažaisti tinklinį kitaip!

Žaidimo taisyklės paprastos – reikia stengtis atmušti ir sugauti kamuolį ne rankomis, o mūsų specialiomis paklodėmis ( viena komanda turi vieną paklodę ir kita komanda taip pat turi vieną). Patikėkit, bus smagu išmėginti naują žaidimą ir aktyviai praleisti laiką su kompanija!

Linksmosios lenktynės su karučiais

Tai pačių mūsų sugalvoti ir padaryti, puikūs ir originalūs, karučiai kurie tampa karo vežimais ar tiesiog puikiu atrakcionu estafetėms, bei varžyboms Jūsų šventėse ir renginiuose. Tik pagalvokite kaip būtų smagu parungtyniauti su kolegomis, draugais, šeima ar tiesiog rungtyje nugalėti savo bosą ar pasipūtusį kolegą! Daug šypsenų ir juoko ašarų pažadame!

Plaustas ant žolės

Taip, tai tikrai plaustas, tik skirtumas tas, kad šis plaustas yra skirtas pramogoms sausumoje! Argi ne linksma būtų pašliuožti ant žolės, su šeima, draugais ar kolegomis? Plaustas ant žolės naudojamas taip: vienu metu, gali dalyvauti keturi žmonės, trys žaidėjai sulipa ant plausto ( yra specialios vietos kojoms), ir susikabina per liemenį, ketvirtas žaidėjas užsideda ratą pririštą prie valties, stovi atsisukęs i komandą ir duoda žaidžiantiesiems komandą pašokti ir tuo pat metu traukią valtį kai žaidėjai pašoka. Taip yra stengiamasi greičiau pasiekti finišą už priešininkus.

Trivietės slidės

Atrakcione dalyvauja dvi komandos (vienu metu vienose slidėse telpa trys žmonės)

Taisyklės – žaidimo tikslas yra nueiti tam tikrą atstumą greičiau nei priešininkų komanda. Tai smagus ir aktyvus žaidimas, po kurio jausitės maloniai pavargę.

Virvės traukimo užduotis.

Šioje rungtyje komanda kaunasi viena prieš kitą, kuri yra stipresnė ir virvę partempia į savo pusę. Virvės traukimas– komandinis sportas, kurio metu dvi komandos varžosi traukdamos virvę.

Taisyklės – dvi komandos iš aštuonių ar daugiau dalyvių laiko virvę. Komandos nariai vienas nuo kito nutolę per 10 centimetrų. Virvės viduryje yra speciali žymė. Žaidimo pradžioje žymė turi būti nutolusi vienodai nuo abiejų komandų. Varžybas laimi ta komanda, kuri į savo pusę nutempia priešininkų komandą.

Šaškės

Šaškės – abstrakčios strategijos ir taktikos stalo žaidimas, skirtas žaisti dviem žaidėjams. Mes Jums siūlome išmėginti kiek kitokias šaškes, kurios išsiskiria savo dydžiu! Juk kur kas smagiau pačiam atsistoti tarp šaškių ir taip žaisti su priešininku, tiesa? Atrodytų tiek nedaug reikia, kad labai senas žaidimas taptų originaliu ir nauju! (Šaškių lentos plotis 5×5).

Lankai, šaudyklės

Mėgstate azartinius žaidimus ir varžytis su kitais? Tuomet lankai, šaudyklės kaip tik jums! Galite išbandyti savo ir kitų taiklumą, surengtuose turnyruose, varžybose ar kelių dalių estafetėse. Juk kas gali būti smagiau, negu aktyviai, turiningai ir įdomiai praleistas laikas !

Sumo

Sumo kilo Japonijoje, vienintelėje šalyje, kurioje jis profesionaliai praktikuojamas iki šiol. Tai labai sena sporto šaka, kurią siūlome išmėginti ir Jums. Tai konkurencinis, kontaktinis sportas, imtynių rūšis, kur du imtynininkai stengiasi vienas kitą išstumti už apskrito ringo ribų arba priversti priešininką priliesti žemę kuria nors kūno dalimi, išskyrus pėdas. Tai puiki proga išbandyti ką nors naujo ir netradicinio!