Gimtadienio šventė – linksmas ir daug puikių prisiminimų sukuriantis įvykis. Šią šventę rinkitės švęsti kitaip – su artimiausiais draugais ir giminaičiais plaukdami vaizdingu maršrutu Nemuno deltoje, Kuršių mariose ar aplankydami populiariausias Kuršių nerijos vietas – Juodkrantę ir Nidą. Originaliai šventei sukurti, rinkitės tradicinius Kuršių marių žvejų siūlomus užkandžius – kapitonų virtą žuvienę ir rūkytą žuvį. Įvairovei siūlome ir daugiau užkandžių, kuriuos galime patiekti visai kelionei.

Gražiausias šventės akimirkas galite įprasminti senoviniame burlaivyje, jachtoje, prabangiame kateryje, pramoginiame laive, plaukiančiame Kuršių mariose, į Baltijos Jūrą ir Nemuno deltoje. Plaukiančios šventės metu regimais vaizdais žavėsitės ne tik Jūs ir Jūsų svečiai, tačiau ir fotografas, galėsiantis Jūsų šventę užfiksuoti stebėtinai gražiose erdvėse.

Laivuose įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, barai, garso ir vaizdo aparatūra. Priklausomai nuo pasirinktos programos, šventei gali būti pritaikytas specialus maisto meniu ir suteikiamos aptarnavimo paslaugos. Galime pasiūlyti nuo paprasto žuvies patiekalų pikniko krante iki restorano lygmens vaišių pačiame laive. Ilgainiui sukaupėme gyvos muzikos atlikėjų, diskžokėjų, profesionalių renginių vedėjų bazę, tad kelionės laivu programa gali būti apipinta įvairiausiomis pramogomis ir atrakcijomis.

Mes pasirūpinsime, jog pramogauti galėtumėte ne tik laive, bet ir krante. Turime itin platų aktyvių pramogų krante pasirinkimą!

Pageidaujantiems viešnagės – pasirūpinsime ir nakvynės paslaugomis kaimo turizmo sodyboje arba viešbučio tipo apartamentuose.