Laikas, praleistas laive su ištikimiausiomis draugėmis, pamažu tampa vis populiaresniu būdu paminėti tradicinę, nuotaikingą, neformalią merginų šventę – mergvakarį. Mūsų patirtis sako, jog pasirinkimas šią magišką šventinę akimirką perkelti ant vandens visada maloniai nustebina ir pamalonina būsimą nuotaką.

Mergvakario šventė laive gali padiktuoti aprangos kodą – dryžuotos jūrinės tematikos suknelės, kapitonų kepurės ir jūreiviškos temos mergvakario tortas ir kiti saldūs kepiniai. Mergavakario ant vandens trukmė gali būti nuo vienos valandos iki visos dienos plaukimo. Galite rinktis kelionės maršrutus iš Mingės kaimo, Klaipėdos uosto, smėlėtosios Nidos, Rusnės ar Drevernos. 

Laivuose įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, įrengta garso aparatūra. Laive pagal pageidavimą pateiksime užkandžių furšetą. Galime pasiūlyti nuo paprasto žuvies patiekalų pikniko krante iki restorano lygmens vaišių pačiame laive. Taip pat siūlome pasiplaukiojimui rinktis laivus, į kuriuos galite atsinešti savo maistą bei gėrimus.

Esame sukaupę muzikos ir šou atlikėjų bazę, tad kelionės laivu programa gali būti apipinta įvairiausiomis pramogomis ir atrakcijomis.

Šventę pratęsti pasiūlysime krante: organizuojame aktyvius žygius dviračiais ir kanojomis, varžybas vėjaračiais, e-riedlentėmis, aktyvias komandines pramogas, ekstremalias vandens pramogas, orientacinius žaidimus, etnologines apeigas ir supažindinimą su papročiais, vakarojimus su pirtimi bei nakvyne.

Kaina nuo 90 eur, priklausomai nuo žmonių skaičiaus, pasirinkto laivo ir programos.