Krikštynos metams bėgant tapo vis didesnio dėmesio reikalaujančia švente. Juk tai – graži ir šviesi proga šeimos susibūrimui. Dėl gero oro ir saulės šilumos dažniausiai šią šventę planuojame vasarą. Krikštynų šventė laive – puiki proga atšvęsti šią gražią dieną visiems kartu, mėgaujantis Kuršių marių vaizdais, skanaujant lengvus užkandžius ir rašant sveikinimus mažyliui į palinkėjimų knygą. 

Krikštynoms švęsti siūlome saugius komfortabilius pramoginius laivus. Galite rinktis trumpą plaukimą po Klaipėdos uosto akvatoriją arba turiningą pusdienio  plaukimą iš Klaipėdos į Juodkrantę. Laivai išplaukia iš Nidos, Mingės, Rusnės, Šilutės ir Drevernos uostelių.

Laivuose siūlome vaišes – nuo žuvies patiekalų pikniko iki teminių užkandėlių, skanėstų ir restorano lygio meniu.

Pasirūpinsime, kad šventė laive neprailgtų: galime į Jūsų šventę pakviesti įvairius aktorius – personažus, kurie plaukimo metu linksmins vaikus pasakojimais, žaidimais, profesionaliu veidukų piešimu. Šventę siūlome pratęsti krante – sodyboje ant upės ar marių krantoo kad šventiniai žaidimai Jus lydėtų ne tik laive – pasiūlysime Jums aktyvių pramogų krante pasirinkimą!