Vaikų gimtadieniai – malonus tėvų rūpestis. Siekiant išlaikyti originalumą ir šią dieną paversti nepamirštama, siūlome vaikų gimtadienio šventę rengti laive. 

Ar įsivaizduojate šventę piratų tematika? Tik pagalvokite – ką daryti kai laivą užgrobia pirate Molė? Leistis į nuotykius! Piratė Molė užkariauja tik tuos laivus, kuriais keliauja nuotykių ištroškę vaikai. Ji papuoš veidus piešiniais, išlankstys iš balionų kardus ar karūnas, o tada kartu su visais leisis į pačio tikriausio lobio paieškas! O gal jūreivių išplaukimas į jūrą, įšventinimas į kapitono įgulos narius, undinių šokis ant vandens?  Buriavimas jachta gali būti įdomi tematika vyresnių vaikų gimtadieniui laive. Galime pasiūlyti įvairių personažų.

Šventines akimirkas galite įprasminti senoviniame burlaivyje, jachtoje ar pramoginiame laive, plaukiančiame Kuršmarėse ir Nemuno deltą. Plaukiančios šventės metu regimais vaizdais žavėsitės ne tik Jūs ir Jūsų svečiai, tačiau ir fotografas, galėsiantis Jūsų žavesį užfiksuoti stebėtinai gražiose erdvėse.

Laivuose įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, barai, garso aparatūra. Plaukimo metu pasirūpinsime vaikams tinkamais užkandžiais.

Mūsų laivais kviečiame plaukti iš Klaipėdos, Nidos, Mingės, Uostadvario, Rusnės, Drevernos, Šilutės ir Kintų uostų.