Šventės laive

Šventės laive - tai naujas požiūris į įvairiausius vakarėlius. Vietoje tradicinio vaišių stalo kavinėje ir kaimo turizmo sodybos pasirinkite aukšto komforto lygio laivus. Ieškantiems ypatingo būdo šventės paminėjimui arba netradicinės erdvės svarbiam seminarui ar konferencijai, o taip pat neformaliam susitikimui – laivo idėja taps nepamiršatama Jūsų susitikimo dalyviams. Malonus vėjo plaukuose jausmas ir vandens apsuptis neišvengiamai suteiks papildomos vertės Jūsų norimai programai. 

Laivų turizmo agentūra „Jovila“ organizuoja šeimos ir draugų šventes laive: vestuvės, gimtadieniai, mergvakariai, bernvakariai, sukaktys ir kitų progų paminėjimai. Taip pat siūlo renginius įmonėms bei kartu keliaujančioms grupėms. Laive gali būti įgyvendinami dalykiniai, pramoginiai ir tarpusavio bendravimą skatinančių (team-building) įvykių sumanymai.

Laivai, talpinantys nuo 2 iki 200 keleivių, plaukia iš Klaipėdos, Mingės, Uostadvario, Rusnės, Drevernos ar Nidos. Esant pageidavimui - pasirūpinsime Jūsų transportavimu iki pageidaujamo uosto arba pasirūpinsime, jog laivai Jus išplukdytų iš Jums patogios vietos.

Laivuose įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, barai, garso bei vaizdo aparatūra.

Priklausomai nuo pasirinktos programos, reginiui gali būti pritaikytas specialus maisto meniu bei suteikiamos aptarnavimo paslaugos. Maitinimo laive pasiūlymą paruošime pagal Jūsų šventės poreikį - galime pasirūpinti tradiciniu žuvies ir/ar šašlykų pikniku laive arba pasirūpinti restorano lygio vaišėmis.

Bendraujame su profesionaliais renginių vedėjais, diskšokėjais, gyvos muzikos ir šou atlikėjais, tad kelionės laivu programa gali būti apipinta įvairiausiomis pramogomis ir atrakcijomis. Šventė taip pat gali būti pratęsiama ir krante, kur organizuojame žygius, varžybas, aktyvias komandines pramogas gamtoje, vakarojimui su pirtimi bei nakvyne kaimo turizmo arba viešbučio tipo apartamentuose. Esant pageidavimui - galime pasirūpinti ir fotografų paslaugomis.