Šventės laive

Ieškantiems ypatingo būdo šventės paminėjimui arba netradicinės erdvės svarbiam seminarui ar konferencijai, o taip pat neformaliam susitikimui – siūlome renginio erdve rinktis laivą. Malonus vėjo plaukuose jausmas ir vandens apsuptis neišvengiamai suteiks papildomos vertės Jūsų norimai programai. Šventės laive - tai naujas požiūris į įvairiausius vakarėlius. Vietoj tradicinio vaišių stalo kavinėje ir kaimo turizmo sodybos pasirinkite aukšto komforto lygio laivus ar keleivinius laivus.

Laivų turizmo agentūra „Jovila“ organizuoja šeimos ir draugų šventes laive: vestuvės, gimtadieniai, mergvakariai, bernvakariai, sukaktys ir kitų progų paminėjimai, taip pat siūlo renginius įmonėms bei kartu keliaujančioms grupėms. Laive gali būti įgyvendinami dalykiniai, pramoginiai ir tarpusavio bendravimą skatinančių (team-building) įvykių sumanymai.

Laivai, talpinantys nuo 2 iki 200 keleivių, plaukia Kuršių mariose ir Nemuno deltoje. Juose įrengti visi būtini patogumai, jaukūs salonai, barai, garso ir vaizdo aparatūra.

Priklausomai nuo pasirinktos programos, reginiui gali būti pritaikytas specialus maisto meniu ir suteikiamos aptarnavimo paslaugos. Galime pasiūlyti nuo paprasto žuvies patiekalų pikniko krante iki restorano lygmens vaišių pačiame laive.

Bendraujame su profesionaliais renginių vedėjais, diskšokėjais, gyvos muzikos ir šou atlikėjais, tad kelionės laivu programa gali būti apipinta įvairiausiomis pramogomis ir atrakcijomis. Šventė taip pat gali būti pratęsiama krante, kur organizuojame žygius, varžybas, aktyvias komandines pramogas gamtoje, vakarojimus su pirtimi bei nakvyne.