Šventės laive

Šventės laive – tai naujas požiūris į įvairiausius vakarėlius. Ieškantiems ypatingo būdo šventės paminėjimui arba netradicinės erdvės seminarui, įmonės renginiui, o taip pat neformaliam susitikimui – laivo idėja taps nepamirštama Jūsų susitikimo dalyviams.  Vandens apsuptis neišvengiamai suteiks papildomos vertės Jūsų norimai programai. 

Organizuojame šeimos ir draugų šventes laive: vestuvės, gimtadieniai, mergvakariai, sukaktys ir kitų progų paminėjimai. Taip pat siūlome renginius įmonėms bei kartu keliaujančioms grupėms. Laive gali būti įgyvendinami dalykiniai, pramoginiai ir tarpusavio bendravimą skatinančių (team-building) įvykių sumanymai.

Kelionę laivu siūlysime paįvairinti pramogomis ir papildyti būtinomis paslaugomis, kad galėtumėte ramiai mėgautis turininga ir džiaugsminga švente.

Galimos šventės

Gimtadieniai ir sukaktys

Romantiška vestuvių puota

kolektyvo-išvyka-laivu-klaipedoje-nidoje-drevernoje.j

Įmonės renginio organizavimas laive

Kolektyvo žygis

Vestuvių fotosesija laive

Dovanų kuponas plaukimui laivu

Įsimintiniausias mergvakaris

Krikštynų šventė laive

Vaikų gimtadieniai laive

Renginio organizavimas laive – puikus pasirinkimas

Renginio organizavimas laive turi didelį privalumą – vien pats plaukimo procesas jau yra pramoga. Neretai renginio organizavimas būna toks varginantis, jog atėjus šventės dienai nebelieka jėgų ja mėgautis, todėl savo šventės rūpesčius patikėkite mums! Jau daugiau nei 10 metų padedame Jums sukurti neišdildomų įspūdžių šventes – jubiliejus, vestuves, įmonių kolektyvų šventes bei seminarus.

Kodėl šventės vieta verta rinktis laivą?

Vestuvės laive: neįprasta, įsimintina ir lengvai įgyvendinama!

Įvairiausios šventės laive paliks gražiausius įspūdžius, tačiau vestuvės – didžiausius. Vietoje tradicinių vestuvių rinkitės jas paminėti laive. Siūlome labai skirtingų laivų pasirinkimą, taigi priklausomai nuo Jūsų svečių skaičiaus ir poreikių padėsime Jums atrasti labiausiai Jums tinkamą laivą bei drauge pasirūpinsime smulkmenomis. Žinome, jog norint pasiruošti vestuvėms reikia apgalvoti labai daug detalių, tad užuot paskendę rūpesčiuose – mėgaukitės nuostabia švente. Mūsų darbas apgalvoti ir suderinti šventės eigą, kartu su profesionaliais partneriais įgyvendinti Jūsų idėjas ir užtikrinti paslaugų kokybę.

Kad ir kokia šventė būtų minima laive – tai įspūdžių kupina kelionė, kuri padės net ir ilgus metus po šventės nepamiršti nuostabiausių jos akimirkų.