Diena ir naktis pamaryje

Mingė Nida Uostadvaris Mingė
12-24val.
  • Nuotykiai
  • Gamta

Kelionės maršrutas: MINGĖ > NIDA > UOSTADVARIS > MINGĖ su pramogomis, vakarojimu ir nakvyne sodyboje Nemuno deltoje

Tai turininga ir nuotaikinga išvyka laivu su vaišėmis ir pramogomis, nakvyne Nemuno deltos gyvenvietėje, pirtimi bei vakarojimu, organizuojama kolektyvams ir draugams bei šeimų susibūrimams.

Kelionės metu susipažinsite su Kuršių marių pakrantėje įsikūrusiomis gyvenvietėmis, pailsėsite šiame ramybe ir harmonija dvelkiančiame krašte, plauksite per Kuršių marias, papramogausite ir skanausite žuvies patiekalus.

Siūlome 7 valandų išvyka laivu: išplaukę iš Mingės kaimo, laive vaišinsitės žuviene ir rūkyta žuvimi, grožėsitės Nemuno delta ir marių platybe. Nidoje turėsite keletą laisvų valandų pasivaikščioti po gyvenvietę, užlipti į Parnidžio kopas, dviračiais numinti iki jūros. Nidoje siūlome ekskursiją su gidu,  organizuotas aktyvias veiklas: žygį dviračiais, varžybas vėjaračiais, orientacinius komandinius žaidimus.

Iš Nidos laivas Jus nuplukdys atgal į Mingės kaimą. Pakeliui aplankysite Uostadvarį (galėsite užlipti į švyturį). Nemuno deltos gyvenvietėse pasiūlysime nakvynę: mediniuose poilsio nameliuose, sodyboje ant upės kranto arba viešbutyje su individualiais patogumais.

Vakare Jūsų laukia kepti ant laužo šašlykai, prikūrenta pirtis ir vakarojimas gamtoje. Ryte sodyboje paruošime pusryčius, o Jūs turėsite laisvo laiko žvejybai, lauko žaidimams, pasivažinėjimui sausumos ar vandens dviračiais, ekstremalioms pramogos – vandens slidžių išbandymui. Siūlysime edukacinius užsiėmimus su etnografe ir pamario krašto papročiais, kulinarinio paveldo degustacijas.


Trukmė – 2 dienos

Kaina nuo 55 eur/žm. Į kainą įskaičiuota laivo nuoma, maitinimas laive (žuvies piknikas) ir sodyboje (vakarienė ir pusryčiai), nakvynė mediniuose poilsio nameliuose be patogumų ir pirtis vakarui. 

Kaina nuo 65 eur/žm, kai nakvojama sodyboje su patogumais ant upės kranto.

Papildomai siūlome profesionalų gidą, autobuso nuomą, renginio vedėją ir didžėjų, varžybas ir komandinius žaidimus, edukacinius užsiėmimus, aktyvias pramogas ir kitas pageidaujamas paslaugas.

*Kelionės kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus, nakvynės komforto lygio, maitinimo paslaugų kiekio ir pasirinkto laivo patogumo

Galimi laivai

laivas-su-nakvyne-klaipedoje
CURONIAN CRUISE
iki 10 keleivių
Kaina nuo: 180 €
Laivas ŠTURMAI
ŠTURMAI
iki 50 keleivių
Kaina nuo: 220 €
laivas_forelle-flicka
FORELLE FLICKA
iki 80 keleivių
Kaina nuo: 290 €
laivas-solvind-buves-sarunas
SOLVIND
iki 50 keleivių
Kaina nuo: 220 €
Laivas Admirolas
ADMIROLAS
iki 20 keleivių
Kaina nuo: 150 €
Pramoginio laivo nuoma iš Šilutės
KURŠIŲ DELTOS EKSPRESAS
iki 90 keleivių
Kaina nuo: 280 €
sielis-minges-laivas
SIELIS
iki 50 keleivių
Kaina nuo: 220 €
sysa_laivas
ŠYŠA
iki 12 keleivių
Kaina nuo: 90 €
laivo-nuoma-is-ventes-i-nida
UGNĖ
iki 46 keleivių
Kaina nuo: 200 €
isvyka laivu po marias
SAMBIS
iki 46 keleivių
Kaina nuo: 320 €
Daina
DAINA
iki 15 keleivių
Kaina nuo: 110 €
Kaina nuo
65
* kaina nurodyta be PVM