Lašišų velkiavimas Baltijos jūroje vyksta su navigacine įranga ir echolotais aprūpintais laivais, valdomais patyrusių kapitonų. Lašišų velkiavimo sezonas prasideda lapkričio mėnesio viduryje ir tęsiasi iki gegužės mėnesio, kuomet vandens temperatūra yra žemesnė nei +10C. Plaukiama apie 20 kilometrų į jūrą su moderniais, patogiais, šildomais didžiaisiais žvejybiniais laivais su griliumi bei patogumais, talpinančiais iki 12 keleivių arba mažesniais, tačiau itin greitais ir komfortiškais greitaeigiais kateriais, talpinančiais iki 4 žvejų.

Laivo kolektyvui į krantą galima parsivežti iki 6 lašišų ar šlakių ne mažesnių kaip 3,5 kg. Žvejyba Baltijos jūroje itin priklausoma nuo oro sąlygų. Šaltuoju sezono metu jūra dažnai būna itin audringa – esant vėjui žvejyba jūroje gali būti itin pavojinga. Esant nepalankioms oro sąlygoms išplaukti į jūrą, galime pasiūlyti plaukimą Stintų žūklei Kuršių mariose. Stintų žūklė vyksta žiemą iki pat ankstyvo pavasario, kol Kuršių marios dar neužšąlusios.

Įgulą aprūpiname pilnai sukomplektuotomis jūrinėmis meškerėmis.

Priklausomai nuo poreikio, pasirūpiname maitinimu laive (šaltaisiais užkandžiais).

Po žvejybinės kelionės kviečiame atsipalaiduoti ir įspūdžiais pasidalinti pirčių komplekse su baseinu, įsikūrusiame Klaipėdos senamiestyje. Siūlome nakvynę svečių namuose arba kaimo turizmo sodyboje. 

Žvejybos trukmė – 8 valandos

Laivo nuoma: nuo 250 iki 450 eur

Meškerės nuoma: 8-10 eur

Užkandžių rinkinio kaina – nuo 60 eurų.

Visi žvejai turi pasirūpinti žvejybos leidimais – įsigyti žvejo bilietą, ir nepamiršti prie savęs visada turėti asmens tapatybės dokumentą

*Kelionės kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir pasirinkto laivo