Būnant Nidoje – tiesiog būtina pasiplaukioti palei Nidos kopas ir pakrantę – pasigrožėti ne tik iš sausumos, bet ir iš marių pusės! Priplauksite arti Parnidžio ir Didžiosios kopos, sieksite vandens sieną su Rusijos Kaliningrado sritimi. Apsukę ratą plukdinsime palei Nidos pakrantę ir nerijos krantus link Preilos. Apsisukę grįšime į Nidą.

Ypatingai gražu palydėti saulę, besileidžiančią į kopą!

Trukmė: 1 valanda

 * Kainos nurodytos be PVM

Plaukimas laivu Nidoje: pažinkite šį nuostabų kraštą

Nida dažnai vadinama Rojaus kampeliu Lietuvoje. Tai ramybe alsuojantis kraštas, kuriame paprasčiausiai neįmanoma būti pavargusiu. Nidos pakrantė – unikalus Lietuvos kraštas, kuris visiškai skiriasi nuo tos tėvynės, kurią mes pažįstame. Daugelis žmonių grožisi Nida iš sausumos, tačiau pamiršta, kad iš marių pusės atsiveria visiškai kitoks vaizdas, kuris, neabejojame, visiškai atims žadą.

Plaukimas laivu Nidoje – maršrutas, kuris domina Lietuvos ir kitų šalių gyventojus ne tik šiltuoju metų laiku, tačiau ir rudenį ir net žiemą. Šis unikalus gamtos kampelis visais metų laikais turi ką parodyti ir kuo nustebinti turistus. Juolab, stebint Nidą iš vandens pusės – atsiveria visai kitoks vaizdas.

Jeigu galvojate, kad plaukimas pakrantėmis gali būti kiek nuobodus ir per daug ramus – siūlome mesti šią nuomonę per bortą. Vos tik pradėsite judėti šiuo nuostabiu gamtos kampeliu – nebus laiko ramiai pasėdėti, kadangi norėsis viską fiksuoti akimis.

Plaukimas Nidos pakrante – geriausias vaistas nuo visų ligų, kuris Jums vėl įpūs gyvybės.

Plaukimas laivu Nidoje: miesteliai, kuriuos būtina pamatyti

Plaukdami Nidos pakrante pamatysite ne tik šį nuostabų gamtos kampelį, tačiau ir kitas savo grožiu stebinančias vietas: Nerijos krantus, Preilą, Didžiąsias Nidos kopas…

Preila – gyvenvietė Neringos savivaldybėje, kuri atrodo nuneša žmones atgal į praeitį, į XIX amžiaus Lietuvą. Jos grožį galima pamatyti ne tik stovint ant žemės, tačiau ir praplaukiant. Labiausiai stebina ištisus metus savo grožiu stebinanti gamtą, kuri keičiasi, tačiau vis tiek išlieka stebuklinga. Ne veltui šis gamtos kampelis lankomas viso pasaulio turistų, kurie negali atsigrožėti mūsų pakrantėmis. Plaukdami pamatysite ir Didžiąsias kopas, kurios Lietuvoje yra visiškai unikalus ir su niekuo nepalyginamas gamtos kampelis. Plaukimas laivu Nidoje suteikia galimybę paprasčiau suvokti kopų didybę, kadangi plaukiant krantu puikiausiai matosi jų dydis ir galingumas.

Nida – vienas gražiausių Lietuvos kampelių, kuris vietinius vilioja savo ramybe ir harmonija.

*Kelionės kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir pasirinkto laivo