Vedybos – tai naujas dviejų žmonių gyvenimo etapas, nepriklausomai nuo to, kiek metų iki jų praleista drauge. Tai šeimos istorijos pradžia, kurią kiekvienas nori praleisti ypatingai. Ar svajojate ištarti vienas kitam „Taip“ ant jūros kranto? Leiskite Jums padėti suplanuoti savo šventę.

Santuokos įregistravimas

 Santuokos įregistravimo ne Civilinės metrikacijos skyriuje procesas tik iš pažiūros gali atrodyti sudėtingas, tačiau išties tai visai paprasta. Norėdami sudaryti santuoką laive, Jūs turėtumėte apie tai informuoti Civilinės metrikacijos skyrių savo rajone. Tai padaryti galite pateikę prašymą ir susitarę su laivo valdytoju (prašymo formas išduoda Civilinės metrikacijos skyriai). Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog įprastai ceremonijai skiriama apie 20 minučių, po jos Civilinės metrikacijos skyriaus atstovą reikia parplukdyti atgal į krantą, o Jūs galite toliau mėgautis savo švente.

Šventės tematika

 Santuoka laive kiekvienai porai teikia skirtingas mintis ir idėjas. Vieni siekia paprastumo – nerūpestingai besiplaikstantys plaukai, vėjo glostoma lengva suknelė, patogumas tiek pietaujant, tiek pramogaujant. Tuo tarpu kitos poros siekia prabangos, ypatingos estetikos bei griežto aprangos kodo iš savo svečių. Pasirinkta šventės tematika atsispindi ir stalo puošyboje bei šventės programoje vakaro metu.

Laivų turizmo agentūra „Jovila“ – jau 15 metų padeda klientams organizuoti įvairaus pobūdžio šventes – tarp jų ir vis populiarėjančios vestuvės ant jūros kranto. Ieškantiemsnetradicinės šventės bei pramogų sprendimo, rekomenduojamas erdvus dviejų denių pramoginis laivas su baru “Forelle”, plaukiantis iš Klaipėdos uosto. Nidoje turime naują, modernų laivą “Gresa”, taip pat dideles žmonių grupes plukdo laivai “Nidas” bei “Austėja“. Jaukus mažesnis komfortabilus laivas ar greitaeigis keleivinis laivas su patogiu minkštasuolių salonu “Grandezza” arba “LT-9445”. 

Vestuvės laive ant vandens – vis populiarėjantis vestuvių šventės sprendimas, kuris padeda sukurti neišdildomų įspūdžių ir jaukumo kupiną šventę vien dėl savo pasirinkimo švęsti kitaip.

Vestuvių fotosesija

Svajojate apie įamžintas judviejų meilės akimirkas skrodžiant bangas ar buriuojant, plevėsuojančius vėjyje plaukus ir suknelę, romantišką žvilgsnį į smėlėtus krantus ir vandens apsuptį? Greitaeigis kateris, burinė jachta ir senovinis medinis burlaivis – itin mėgstami pasirinkimai jaunųjų vestuvių fotosesijai.

Svečių užimtumas

Nusprendėte išvykti į jaunųjų fotosesiją vieni ar su visu pamergių bei pabrolių pulku ir vis dar svarstote, kokią pramogą surengti likusiems svečiams? Pramoginis pasiplaukiojimas po gražias apylinkes gurkšnojant šampaną bei lepinantis gardžiais užkandžiais – puikus pasirinkimas. Plaukdami laivu svečiai ne tik pailsės prieš didžiąją vakaro šventę, bet ir turės galimybę pabendrauti tarpusavyje ar parašyti linkėjimus jauniesiems.

Vakarui atėjus

Vakaro šventė – viena iš labiausiai įsimintinų vestuvių akimirkų. Jeigu nusprendėte vakarinę vestuvių dalį perkelti į laivą – tai neabejotinai paliks neišdildomą įspūdį Jums ir Jūsų svečiams. Reikėtų turėti omenyje tai, kad tokios šventės įprastai trunka apie 6-8 valandas. Šiai progai pasirinkite komfortabilų laivą su jaukiu erdviu salonu, kad ir vėsesnis lietingas oras nekeltų rūpesčio. Vestuvių šventėms tinkančių skirtingo tipo laivų nuoma pamaryje pakankamai gausi.

Savo šventės įvaizdžiu bei dekoracijomis galite pasirūpinti patys arba patikėti tai dekoratorių komandai. Reikėtų apsvarstyti svečių užimtumą patikint šią užduotį profesionaliam renginio vedėjui arba leisti svečiams neįpareigojančiai bendrauti klausantis gyvo garso muzikos ar išmaniai muziką parenkančio didžėjaus. Renkantis laivus pravartu atkreipti dėmesį į tai, kad kai kuriuose laivuose jau yra veikiantis baras, kuris už draugiškas kainas vaišins Jūsų svečius viso vakaro metu. Maisto pateikimo galimybės laivuose skiriasi: keletas laivų turi savo virtuves (arba sutartis su maitinimo paslaugas teikiančia įmone) ir yra paruošę gausų užkandžių ir karštų patiekalų asortimentą. Nevertėtų baimintis dėl kokybės ir kainos – maistas atitinka restorano lygį, o skoniui ir estetikai teikiamas ypatingas dėmesys. Kituose laivuose suteikiama laisvė pasirinkti maisto tiekėją ar atsinešti savo skanėstus. Taip pat laivuose arba sustojus pakrantėje siūloma paskanauti pamario krašto žuvies patiekalų.

Dažnai į vestuves susirenka draugai ir giminaičiai, atvykę net iš pačių tolimiausių kampelių, todėl neretai iškyla ir nakvynės klausimas. Šventei laive pasibaigus, vakaro poilsį galime perkelti į nakvynės vietą – kaimo turizmo sodybą ar viešbutį.

Rytas po vakarėlio 

Neretai vestuvės trunka dvi ar net tris dienas, tačiau jeigu antrąją dieną norite malonaus poilsio, Jūs ir Jūsų svečiai turės galimybę plaukti laivu po gražiausias apylinkes bei mėgautis maloniu poilsiu po vakaro linksmybių. Jeigu šventėje dalyvaus ir vaikai – specialiai tokiam plaukimui galėsite pasinaudoti ir gido ar animatoriaus paslaugomis, kuris papasakos įdomių istorijų, paruoš žaidimų ir užduočių programą. Antrąją dieną norite ko nors kuršiško? Pasiūlysime tradicinę žvejų žuvienę, vietinės rūkytos žuvies rinkinius, šviežiai keptą marių žuvį.

Palankaus vėjo ir malonios šventės!