Švęsti šeimos šventes laive – puikus sprendimas ieškantiems naujovių ir neatrastų emocijų. Čia visai nesvarbu – tai krikštynos, giminės sustitikimas ar brandus jubiliejus – mes pasirūpinsime Jūsų švenės patogumu, komfortu bei detalėmis bet kuriai progai.

Laivai

Jūsų patogumui užtikrinti, padėsime Jums išsirinkti patogiausią laivą – atkreipsime dėmesį į tai, kad laivas Jums būtų ne per mažas, patogus esant prastesnėms oro sąlygoms, jaukus savo išvaizda. Padėsime išsirinkti palankiausią maršrutą bei pasirūpinsime detalėmis. Laivai – saugūs ir pritaikyti plaukti tiek mažiems vaikams (net ir tiems, kurie dar yra vežimėliuose), tiek neįgaliesiems, tiek suaugusiems. Esant poreikiui ir priklausomai nuo to, kokio sezono metu planuojate plaukti – kai kurie laivai yra ne tik apsaugoti nuo vėjo bei lietaus, bet ir šildomu vidumi, todėl pasirūpinsime, kad jaustumėtės itin patogiai

Mūsų laivai stovi: Klaipėdoje, Mingėje, Nidoje, Drevernoje bei Rusnėje.

Paslaugos laive

Jūsų patogumui galime pasirūpinti, kad laive būtų suteikiamos šios paslaugos:

Kad šventė taptų dar įdomesnė

Šventei daugiau spalvų suteiks ne tik gardus maistas ir teisingas parinktas plaukimo maršrutas, beaktyvios ir įdomios pramogos prisišvartavus krante. Jeigu pageidaujate pramogų krante, turime Jums įdomių pramogų pasiūlymų tiek mažesnėms grupėms, tiek dideliems įmonių kolektyvams

Populiariausios pramogos tinkančios tiek vyresnio amžiaus žmogui, tiek aktyviam kolektyvui:

Nakvynė bei transporto paslaugos

Jūsų patogumui galime pasirūpinti ir Jūsų viešnage privačioje kaimo turizmo sodyboje arba viešbučio tipo apartamentuose.  Sodybų nuoma Mingėje, Nidoje, Drevernoje, Rusnėje prie upės kranto, Ventės rage ar Svencelėje. Laivams patogu priplaukti prie pat sodybos, todėl Jus galės pasiimti tiesiai iš jos, o po kelionės grįšite atgal, iš kur buvote išplukdyti. Svečių namų apartamentų nuoma Klaipėdoje arba Mingės kaime. Jūs galite rinktis iš:

Kviečiame Jus užsisakyti savo šeimos šventę laive jau dabar – juk taip smagu kartais pabėgti į gamtą ir pasimėgauti jūra arba autentiškais pamario krašto vaizdais.

Lauksime Jūsų užklausos!