Tai valandos arba poros valandų trukmės pasiplaukiojimas aplink Klaipėdos uostą, link Jūrų muziejaus. Pasieksite Baltijos jūros vartus – galite išplaukti į jūrą ir apsukę ratą grįžti į uostą, arba likti marių vandenyse ir nuo vartų plaukti link Kiaulės nugaros salos, palei Kuršių nerijos pakrantę, ir apsisukę grįžti į prieplauką. Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje – nuostabi pramoga, kuri patiks ir vaikams, ir suaugusiems, ir ramybę mėgstantiems žmonėms ir aktyviem entuziastams! Visiems, kurie myli mūsų nuostabią Baltijos jūrą.

O jei norite daugiau romantikos, pasiplaukiojimo įspūdį sustiprinsite maršruto laiką pasirinkdami prieš saulėlydį. Kelionės metu galėsite stebėti raudonuojantį marių dangų ir rimstantį vandens paviršių.

Papildomai siūlome:

  • užkandžiai laive plaukimo metu (pageidaujant, ir karšti patiekalai)
  • gido paslaugos laive

Trukmė – 1-2 plaukimo valandos.

Laivo nuomos kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir pasirinkto laivo.

Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje…

Klaipėda – vienas didžiausių traukos centrų pajūrio zonoje. Tai miestas, kuris puikiai savyje suderina jūrišką dvasią kartu su įprastu lietuvišku miestų gyvumu. Iki Jūros vos keli šimtai metrų, tačiau greta galima atrasti ir naktinius klubus, barus bei kitas pramogas, kurios labiausiai domina jaunus žmones. Taigi, Klaipėda yra universalus miestas, kuriame visi atras smagios veiklos. Pati pirma jų turėtų būti pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje, kadangi atvykti į uostu pasižymintį miestą ir neišbandyti jūros pramogų – tikra nuodėmė! Plaukimas laivu Klaipėdoje suteiks Jums neišdildomų įspūdžių ir galbūt tai taps pačia didžiausia ir nepamirštama pramoga. Vietoje tradicinių pramogos būdų pasielkite spontaniškai ir pasileiskite plaukus vėjyje…

Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje labai mėgstamas vakarais, kuomet esant jūroje galima išlydėti saulę. Kadangi tai retam pasitaikantis malonumas – plaukimas rekomenduojamas tiek vasaros, tiek žiemos metu. Lietuviška gamta keičia savo apdarą ištisus 12 mėnesių, tad net ir vėsią dieną ši plaukimo pramoga paliks Jums nuostabiausius įspūdžius.

Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje: ką reikia žinoti?

Ši pramoga universali, tad puikiai tinka visiems, kurie nori smagiai praleisti popietę Klaipėdoje arba susiorganizuoti išskirtinę šventę. Svarbiausia, kad apie viską bus pagalvota, taigi Jums nereikia sukti galvos dėl plaukimo ar ruoštis procesui. „Jovila“ komanda viską padarys už Jus. Ką reikia daryti Jums? Ilsėtis ir pramogauti bei nepamiršti su mumis susisiekti užsakant laivą!

  1. Nesvarbu, koks oras – vis tiek su savimi pasiimkite šiltesnių drabužių. Atvirame vandens telkinyje vėjas kur kas stipresnis. Tad kad galėtumėte jaustis patogiai – būkite su šilta apranga.
  2. Rekomenduojame pasiimti fotoaparatą, kadangi kelionės metu tikrai pamatysite labai daug nuostabių objektų, kuriuos norėsis įamžinti.
  3. Kelionės trukmė gali būti labai įvairi. Jeigu nusprendėte plaukti ilgą laiko tarpą – galima įsidėti knygą, kuri padės dar labiau įprasminti atostogų malonumą.

Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje – malonumas prieinamas visiems!

*Kelionės kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir pasirinkto laivo